רפואהקורסי קיץבגרויותפסיכומטרי

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

סבבי הכנה למור מרקם באר שבע

 

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2021:  

 

לוח מפגשים סבבי הכנה למור מרקם בן גוריון (6 שנתי) ולמס"ר וביוגרפי (4 שנתי) לשנת 2021

 

כל סבב מכיל 3 מפגשים. פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך.

 

אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות). סבבי ההכנה למור מרקם באר שבע מיועדים למסלול ה-6 שנתי ומספקים את כלל הנחוץ (וכן מספקים מעל ומעבר לנחוץ עבור המס"ר ל-4 שנתי).

 

הסבבים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, בקרבת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי), עד להודעה חדשה אודות מעבר צפוי למתחמינו החדש של רפואה לעם בסביבת אזור זה בתל אביב.

 

הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).

 

סבבים אחדים צפויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה).

 

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.

 

בהמשך להנחיות משרד הבריאות האחרונות וצפי לחידוש פעילויות חינוך בלתי פורמלית במתכונת מצומצמת בחלוף הסגר השלישי, יחזרו סבבי ההכנה למור מרקם בן גוריון (באר שבע) לפעול על פי מגבלות מספר המשתתפים המותרת על ידי משרד הבריאות - ובהתאם לכך צפויות עלויות ארגון הסדנאות בתקופה זו להיות גבוהות מהרגיל באופן יחסי תואם, לכיסוי הוצאות מבלי להיכנס לגירעון.

 

ההרשמה לסבבי ההכנה עבור כל אחד ממספר המשתתפים המצומצם תהיה כרוכה לכן באופן חריג לתקופה זו בעלות של 330 שקלים (ל-3 מפגשי ההכנה).

 

נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה מסובסדת כבעבר, בהתאם לאופי הפעילות הניהולי התנדבותי. 

 

בשלב זה נקבעו מספר סבבים מצומצם בלבד עם מספר מקומות מוגבל על פי הוראות התו הסגול. הרישום אליהם עם גמר המקומות צפוי להיסגר מוקדם מהרגיל.


השנה צפויים להתקיים ימי סימולציות עם שחקנים, המיועדים לבוגרי סבבי ההכנה ברפואה לעם. השתתפות ביום זה (עבור בוגרי 3 מפגשי ההכנה) הנה אופציונלית ואינה הכרחית, ועבורה תפתח בהמשך אפשרות רישום ותשלום מסובסד נפרד ליום זה (בוגרי הסבבים יעודכנו אודות אפשרות הרישום עם פתיחתה).

 

בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם (סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו) באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום וההשתתפות בסבב ההכנה. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום. תרגול נוסף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים של 330 שקלים סה"כ כבעבר ל-3 מפגשי הסדנה.

 

אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה). מענה בנושאים הקשורים לרפואה (מור / מרקם / בן גוריון / מרב / מס"ר / ראיונות ושאלוני רפואת שיניים) ניתן במייל בלבד, ולא טלפונית. כלומר, דרך ההתקשרות בנושאים הנוגעים לרפואה היא במייל בלבד:

refualaam@gmail.com

לתחומי סבבי ההכנה לרפואה לאורך השנים לא מיועד להיות מענה טלפוני.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת תשלום מסובסד לסבב ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לסבב ההכנה (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר וההנחיות במייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב הכנה). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

 

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

נבהיר כי פתיחת סבבי ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום סבב / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הסבב / המפגש יבוטל והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

 

סבבי ההכנה הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

נכון לרגע זה נקבעו מספר מצומצם של סבבי הכנה למור מרקם ובן גוריון (6 שנתי) ולמס"ר וביוגרפי (4 שנתי) באזור המרכז לתקופה זו, המפורטים באתר:

http://refualaam.com/site/register/form

 

בשלב זה אין צפי למועד פרסום סבבים נוספים על אלו הזמינים לרישום באתר. לאחר שלא ייוותרו מקומות בסבבים הנוכחיים, תיתכן פתיחת סבבים נוספים (גם באזורים נוספים). במקרה כזה, נעדכן על כך בדף הפייסבוק: facebook.com/refualaam

 

עם זאת, פתיחת סבבי הכנה נוספים אינה ניתנת להבטחה כמובן, בייחוד בתקופה חריגה זו של קורונה. לכן ככל שבאחד מהסבבים המופיעים באתר לשבוע הקרוב עדיין נותרו מקומות פנויים וקיימת האפשרות לרישום ובמידה והדבר מתאפשר, נמליץ לשריין מקום.
 
 
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק: https://facebook.com/refualaam
 

עדכונים בקבוצת הפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/refualaam


ערוץ עדכונים שוטפים בטלגרם: https://t.me/refualaam

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

א. בקשה לביטול רישום (או בקשה לדחיית מועד סבב ואו "הקפאת" מועד סבב) על ידי התלמיד שהגיעה בכתב אל כתובת המייל של "רפואה לעם" עד 14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, תטופל ללא עלות, או עם הפקת החזר מלא.

 

ב. במקרה של בקשה לביטול רישום (או בקשה לדחיית מועד סבב או "הקפאת" מועד סבב) על ידי התלמיד שהגיעה בכתב אל כתובת המייל של "רפואה לעם" החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, ללא תלות במועד הרישום או מועד השלמת התשלום, לא יהיה התלמיד/ה זכאי לקבל כל החזר כספי או זיכוי שהוא, והתלמיד/ה יהיה חייב בהשתתפות תשלום דמי ההשתתפות בסבב ההכנה במלואם, המיועדים לכיסוי עלויות קיום הקורס בארגון החברתי-התנדבותי - בין אם השתתף התלמיד בשיעורים או בחלקם ובין אם לא, בין אם הצטרף התלמיד לקורס במועד ובין אם באיחור, ומכל סיבה שהיא, בשליטת התלמיד או שלא בשליטתו.
זאת למעט מקרה של אשפוז ממושך (למעלה מ-7 ימים) בבית חולים או אובדן של בן משפחה מדרגה ראשונה, 
בכפוף להמצאת אישור רפואי או הגורם המוסמך לכך בכתב תוך 14 ימים ממועד התרחשות האירוע.
יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב הכנה מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות, ורישום של הרגע האחרון (בתוך שבועיים קודם למועד המפגש הראשון) אינו מקובל. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת ביטול / דחיית מועד סבב / "הקפאת" מועד סבב החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה.

 

ג. לתלמידים עשויה להיות קיימת בכל רגע נתון האפשרות של החלפת מועד סבב שלם או מפגש שיעור מסוים בו - באופן של "ראש בראש" בלבד, ם נרשם/ת מסבב אחר,  דרך קבוצת הפייסבוק של רפואה לעם:
facebook.com/groups/refualaam

("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים, או אל מפגש השיעור המסוים בסבב אחר). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).

כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

רפואה לעם

קורסי הכנה למבחן הידע

טרם זמין לרישום

סבבי הכנה למר"ב (שאלון אנליטי פסיכומטרי)

 

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2021:  

 

לוח מפגשים סבבי הכנה למס"ר (הכנה לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי, ולשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי)

ולמרב (שאלון אנליטי)  למועמדים ל-4 שנתי לשנת 2021

 

כל סבב הכנה למס"ר (הכנה לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי, ולשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי) מכיל 3 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

ההכנה לשאלון הביוגרפי שבכתב מתקיימת גם היא במסגרת סבבי ההכנה למס"ר, המכינים גם לשלב הבא במיונים למסלול ה-4 שנתי, מרכז תחנות מס"ר (ראיונות שבעל פה). הכנה זו תהיה זהה להכנה הניתנת לחלק הראיונות למסלול ה-6 שנתי.

 

כל סבב הכנה למרב (הכנה לשאלון האנליטי ל-4 שנתי) מכיל 2 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

מפגשי ההכנה למרב מתמקדים בהכנה למבחן האנליטי. יינתנו חומרי תרגול מקיפים של רפואה לעם (בית ספר ארצי המוכר מטעם משרד החינוך לפסיכומטרי אנליטי).

 

אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על בסיס השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות).

ההרשמה לכל אחד משני חלקי ההכנה מתקיימת בנפרד. 

 

הסבבים בתל אביב מתקיימים ברחוב דרך השלום 7, בקרבת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי), עד להודעה חדשה אודות מעבר צפוי למתחמינו החדש של רפואה לעם בסביבת אזור זה בתל אביב.

הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).

סבבים אחדים צפויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה). לכן וככל שבאפשרותך לעשות זאת, נמליץ לשריין מקום באחד מהסבבים האחרונים שפתוחים לרישום באזור המרכז (במידה ונותר מקום).

 

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.

 

בהמשך להנחיות משרד הבריאות האחרונות וצפי לחידוש פעילויות חינוך בלתי פורמלית במתכונת מצומצמת בחלוף הסגר השלישי, יחזרו סבבי ההכנה למס"ר למסלול 4 שנתי לפעול על פי מגבלות מספר המשתתפים המותרת על ידי משרד הבריאות - ובהתאם לכך צפויות עלויות ארגון הסדנאות בתקופה זו להיות גבוהות מהרגיל באופן יחסי תואם, לכיסוי הוצאות מבלי להיכנס לגירעון.ההרשמה לסבבי ההכנה למס"ר עבור כל אחד ממספר המשתתפים המצומצם תהיה כרוכה לכן באופן חריג לתקופה זו בעלות של 330 שקלים (ל-3 מפגשי ההכנה).ההרשמה הנפרדת לסבבי ההכנה לאנליטי (מרב) עבור כל אחד ממספר המשתתפים המצומצם תהיה כרוכה בעלות נפרדת של 280 שקלים (ל-2 מפגשי ההכנה).

 

נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה מסובסדת כבעבר, בהתאם לאופי הפעילות הניהולי התנדבותי. 

בשלב זה נקבעו מספר סבבים מצומצם בלבד עם מספר מקומות מוגבל על פי הוראות התו הסגול. הרישום אליהם עם גמר המקומות צפוי להיסגר מוקדם מהרגיל.


השנה צפויים להתקיים ימי סימולציות עם שחקנים, המיועדים לבוגרי סבבי ההכנה ברפואה לעם. השתתפות ביום זה (עבור בוגרי 3 מפגשי ההכנה) הנה אופציונלית ואינה הכרחית, ועבורה תפתח בהמשך אפשרות רישום ותשלום מסובסד נפרד ליום זה (בוגרי הסבבים יעודכנו אודות אפשרות הרישום עם פתיחתה).

 

בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם:

בהכנה למס"ר וביוגרפי - סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו, באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום וההשתתפות בסבב ההכנה למס"ר. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום. תרגול נוסף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים של 330 שקלים סה"כ כבעבר ל-3 מפגשי הסדנה.

במרב (הכנה לשאלון אנליטי) - ערכת חומרי תרגול מודפסת (ואינטראקטיבית באתר) לפסיכומטרי, מותאמת בהרחבה לחלק האנליטי בפסיכומטרי, מבית הספר הארצי המוכר מטעם משרד החינוך לפסיכומטרי אנליטי (רפואה לעם). תרגול מקיף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים כבעבר למפגשי הסדנה.

 

אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה). מענה בנושאים הקשורים לרפואה (מור / מרקם / בן גוריון / מרב / מס"ר / ראיונות ושאלוני רפואת שיניים) ניתן במייל בלבד, ולא טלפונית. כלומר, דרך ההתקשרות בנושאים הנוגעים לרפואה היא במייל בלבד:

refualaam@gmail.com

לתחומי סבבי ההכנה לרפואה לאורך השנים לא מיועד להיות מענה טלפוני.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת תשלום מסובסד לסבב ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לסבב ההכנה (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

 

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

נבהיר כי פתיחת סבבי ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום סבב / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הסבב / המפגש יבוטל והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

 

סבבי ההכנה הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

נכון לרגע זה נקבעו מספר מצומצם של סבבי הכנה למור מרקם ובן גוריון (6 שנתי) ולמס"ר וביוגרפי (4 שנתי) באזור המרכז לתקופה זו, המפורטים באתר:

http://refualaam.com/site/register/form

 

בשלב זה אין צפי למועד פרסום סבבים נוספים על אלו הזמינים לרישום באתר. לאחר שלא ייוותרו מקומות בסבבים הנוכחיים, תיתכן פתיחת סבבים נוספים (גם באזורים נוספים). במקרה כזה, נעדכן על כך בדף הפייסבוק: facebook.com/refualaam

 

עם זאת, פתיחת סבבי הכנה נוספים אינה ניתנת להבטחה כמובן, בייחוד בתקופה חריגה זו של קורונה. לכן ככל שבאחד מהסבבים המופיעים באתר לשבוע הקרוב עדיין נותרו מקומות פנויים וקיימת האפשרות לרישום ובמידה והדבר מתאפשר, נמליץ לשריין מקום.
 
 
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק: https://facebook.com/refualaam
 

עדכונים בקבוצת הפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/refualaam


ערוץ עדכונים שוטפים בטלגרם: https://t.me/refualaam

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

א. בקשה לביטול רישום (או בקשה לדחיית מועד סבב ואו "הקפאת" מועד סבב) על ידי התלמיד שהגיעה בכתב אל כתובת המייל של "רפואה לעם" עד 14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, תטופל ללא עלות, או עם הפקת החזר מלא.

 

ב. במקרה של בקשה לביטול רישום (או בקשה לדחיית מועד סבב או "הקפאת" מועד סבב) על ידי התלמיד שהגיעה בכתב אל כתובת המייל של "רפואה לעם" החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, ללא תלות במועד הרישום או מועד השלמת התשלום, לא יהיה התלמיד/ה זכאי לקבל כל החזר כספי או זיכוי שהוא, והתלמיד/ה יהיה חייב בהשתתפות תשלום דמי ההשתתפות בסבב ההכנה במלואם, המיועדים לכיסוי עלויות קיום הקורס בארגון החברתי-התנדבותי - בין אם השתתף התלמיד בשיעורים או בחלקם ובין אם לא, בין אם הצטרף התלמיד לקורס במועד ובין אם באיחור, ומכל סיבה שהיא, בשליטת התלמיד או שלא בשליטתו.
זאת למעט מקרה של אשפוז ממושך (למעלה מ-7 ימים) בבית חולים או אובדן של בן משפחה מדרגה ראשונה, 
בכפוף להמצאת אישור רפואי או הגורם המוסמך לכך בכתב תוך 14 ימים ממועד התרחשות האירוע.
יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב הכנה מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות, ורישום של הרגע האחרון (בתוך שבועיים קודם למועד המפגש הראשון) אינו מקובל. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת ביטול / דחיית מועד סבב / "הקפאת" מועד סבב החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה.

 

ג. לתלמידים עשויה להיות קיימת בכל רגע נתון האפשרות של החלפת מועד סבב שלם או מפגש שיעור מסוים בו - באופן של "ראש בראש" בלבד, ם נרשם/ת מסבב אחר,  דרך קבוצת הפייסבוק של רפואה לעם:
facebook.com/groups/refualaam

("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים, או אל מפגש השיעור המסוים בסבב אחר). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).

כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

רפואה לעם

סבבי הכנה למרב (שאלון אנליטי) וסבבי הכנה למסר (שאלון ביוגרפי וראיונות בעל-פה)

 

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2021:  

 

לוח מפגשים סבבי הכנה למס"ר (הכנה לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי, ולשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי)

ולמרב (שאלון אנליטי)  למועמדים ל-4 שנתי לשנת 2021

 

כל סבב הכנה למס"ר (הכנה לתחנות הראיון בעל פה ל-4 שנתי, ולשאלון הביוגרפי שבכתב ל-4 שנתי) מכיל 3 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

ההכנה לשאלון הביוגרפי שבכתב מתקיימת גם היא במסגרת סבבי ההכנה למס"ר, המכינים גם לשלב הבא במיונים למסלול ה-4 שנתי, מרכז תחנות מס"ר (ראיונות שבעל פה). הכנה זו תהיה זהה להכנה הניתנת לחלק הראיונות למסלול ה-6 שנתי.

 

כל סבב הכנה למרב (הכנה לשאלון האנליטי ל-4 שנתי) מכיל 2 מפגשים (4.5 שעות למפגש). פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 

מפגשי ההכנה למרב מתמקדים בהכנה למבחן האנליטי. יינתנו חומרי תרגול מקיפים של רפואה לעם (בית ספר ארצי המוכר מטעם משרד החינוך לפסיכומטרי אנליטי).

 

אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על בסיס השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות).

ההרשמה לכל אחד משני חלקי ההכנה מתקיימת בנפרד. 

 

הסבבים בתל אביב מתקיימים ברחוב דרך השלום 7, בקרבת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי), עד להודעה חדשה אודות מעבר צפוי למתחמינו החדש של רפואה לעם בסביבת אזור זה בתל אביב.

הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).

סבבים אחדים צפויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה). לכן וככל שבאפשרותך לעשות זאת, נמליץ לשריין מקום באחד מהסבבים האחרונים שפתוחים לרישום באזור המרכז (במידה ונותר מקום).

 

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.

 

בהמשך להנחיות משרד הבריאות האחרונות וצפי לחידוש פעילויות חינוך בלתי פורמלית במתכונת מצומצמת בחלוף הסגר השלישי, יחזרו סבבי ההכנה למס"ר למסלול 4 שנתי לפעול על פי מגבלות מספר המשתתפים המותרת על ידי משרד הבריאות - ובהתאם לכך צפויות עלויות ארגון הסדנאות בתקופה זו להיות גבוהות מהרגיל באופן יחסי תואם, לכיסוי הוצאות מבלי להיכנס לגירעון.ההרשמה לסבבי ההכנה למס"ר עבור כל אחד ממספר המשתתפים המצומצם תהיה כרוכה לכן באופן חריג לתקופה זו בעלות של 330 שקלים (ל-3 מפגשי ההכנה).ההרשמה הנפרדת לסבבי ההכנה לאנליטי (מרב) עבור כל אחד ממספר המשתתפים המצומצם תהיה כרוכה בעלות נפרדת של 280 שקלים (ל-2 מפגשי ההכנה).

 

נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה מסובסדת כבעבר, בהתאם לאופי הפעילות הניהולי התנדבותי. 

בשלב זה נקבעו מספר סבבים מצומצם בלבד עם מספר מקומות מוגבל על פי הוראות התו הסגול. הרישום אליהם עם גמר המקומות צפוי להיסגר מוקדם מהרגיל.


השנה צפויים להתקיים ימי סימולציות עם שחקנים, המיועדים לבוגרי סבבי ההכנה ברפואה לעם. השתתפות ביום זה (עבור בוגרי 3 מפגשי ההכנה) הנה אופציונלית ואינה הכרחית, ועבורה תפתח בהמשך אפשרות רישום ותשלום מסובסד נפרד ליום זה (בוגרי הסבבים יעודכנו אודות אפשרות הרישום עם פתיחתה).

 

בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם:

בהכנה למס"ר וביוגרפי - סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו, באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום וההשתתפות בסבב ההכנה למס"ר. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום. תרגול נוסף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים של 330 שקלים סה"כ כבעבר ל-3 מפגשי הסדנה.

במרב (הכנה לשאלון אנליטי) - ערכת חומרי תרגול מודפסת (ואינטראקטיבית באתר) לפסיכומטרי, מותאמת בהרחבה לחלק האנליטי בפסיכומטרי, מבית הספר הארצי המוכר מטעם משרד החינוך לפסיכומטרי אנליטי (רפואה לעם). תרגול מקיף זה יינתן ללא עלות נוספת ובאופן בלתי נפרד מהמגולם בדמי ההשתתפות המסובסדים כבעבר למפגשי הסדנה.

 

אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה). מענה בנושאים הקשורים לרפואה (מור / מרקם / בן גוריון / מרב / מס"ר / ראיונות ושאלוני רפואת שיניים) ניתן במייל בלבד, ולא טלפונית. כלומר, דרך ההתקשרות בנושאים הנוגעים לרפואה היא במייל בלבד:

refualaam@gmail.com

לתחומי סבבי ההכנה לרפואה לאורך השנים לא מיועד להיות מענה טלפוני.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת תשלום מסובסד לסבב ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לסבב ההכנה (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

 

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

נבהיר כי פתיחת סבבי ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום סבב / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הסבב / המפגש יבוטל והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

 

סבבי ההכנה הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

נכון לרגע זה נקבעו מספר מצומצם של סבבי הכנה למור מרקם ובן גוריון (6 שנתי) ולמס"ר וביוגרפי (4 שנתי) באזור המרכז לתקופה זו, המפורטים באתר:

http://refualaam.com/site/register/form

 

בשלב זה אין צפי למועד פרסום סבבים נוספים על אלו הזמינים לרישום באתר. לאחר שלא ייוותרו מקומות בסבבים הנוכחיים, תיתכן פתיחת סבבים נוספים (גם באזורים נוספים). במקרה כזה, נעדכן על כך בדף הפייסבוק: facebook.com/refualaam

 

עם זאת, פתיחת סבבי הכנה נוספים אינה ניתנת להבטחה כמובן, בייחוד בתקופה חריגה זו של קורונה. לכן ככל שבאחד מהסבבים המופיעים באתר לשבוע הקרוב עדיין נותרו מקומות פנויים וקיימת האפשרות לרישום ובמידה והדבר מתאפשר, נמליץ לשריין מקום.
 
 
 
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק: https://facebook.com/refualaam
 

עדכונים בקבוצת הפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/refualaam


ערוץ עדכונים שוטפים בטלגרם: https://t.me/refualaam

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

א. בקשה לביטול רישום (או בקשה לדחיית מועד סבב ואו "הקפאת" מועד סבב) על ידי התלמיד שהגיעה בכתב אל כתובת המייל של "רפואה לעם" עד 14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, תטופל ללא עלות, או עם הפקת החזר מלא.

 

ב. במקרה של בקשה לביטול רישום (או בקשה לדחיית מועד סבב או "הקפאת" מועד סבב) על ידי התלמיד שהגיעה בכתב אל כתובת המייל של "רפואה לעם" החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה, ללא תלות במועד הרישום או מועד השלמת התשלום, לא יהיה התלמיד/ה זכאי לקבל כל החזר כספי או זיכוי שהוא, והתלמיד/ה יהיה חייב בהשתתפות תשלום דמי ההשתתפות בסבב ההכנה במלואם, המיועדים לכיסוי עלויות קיום הקורס בארגון החברתי-התנדבותי - בין אם השתתף התלמיד בשיעורים או בחלקם ובין אם לא, בין אם הצטרף התלמיד לקורס במועד ובין אם באיחור, ומכל סיבה שהיא, בשליטת התלמיד או שלא בשליטתו.
זאת למעט מקרה של אשפוז ממושך (למעלה מ-7 ימים) בבית חולים או אובדן של בן משפחה מדרגה ראשונה, 
בכפוף להמצאת אישור רפואי או הגורם המוסמך לכך בכתב תוך 14 ימים ממועד התרחשות האירוע.
יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב הכנה מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות, ורישום של הרגע האחרון (בתוך שבועיים קודם למועד המפגש הראשון) אינו מקובל. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת ביטול / דחיית מועד סבב / "הקפאת" מועד סבב החל מ-14 ימים לפני מועד המפגש הראשון לסבב ההכנה.

 

ג. לתלמידים עשויה להיות קיימת בכל רגע נתון האפשרות של החלפת מועד סבב שלם או מפגש שיעור מסוים בו - באופן של "ראש בראש" בלבד, ם נרשם/ת מסבב אחר,  דרך קבוצת הפייסבוק של רפואה לעם:
facebook.com/groups/refualaam

("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים, או אל מפגש השיעור המסוים בסבב אחר). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).

כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו מספר ימים כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

רפואה לעם

סבבי הכנה לשאלוני (ביוגרפי, מרחבי) רפואת שיניים

 

התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לרפואת שיניים לשנת 2019:  

 

לוח מפגשים קורסי הכנה רפואת שיניים 2019

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בירושלים כולל שאלונים בכתב (ביוגרפי, מרחבי). ההכנה לשלב זה מכילה מפגש אחד (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב כולל מבחני ידע בכימיה, מתמטיקה או בפיזיקה.
כבכל שנה, יתקיימו ברפואה לעם קורסי הכנה למיונים.

 

ההכנה למבחן הידע בכימיה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

ההכנה למבחן הידע במתמטיקה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

הכנה למבחן הידע בפיזיקה לא תתקיים בשנה זו (בהתאם להיעדר ביקוש לתחום בשנים קודמות).

 

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

בסוף כל קורס (למבחן ידע) תתקיים סימולציה, עם שאלות באופי של עקרונות דומים לאלו שנבחנו בשנה האחרונה במבחני הקבלה לרפואת שינים תל אביב.

 

קורסי ההכנה למבחני הידע מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר, ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורס כולל חומרי לימוד ותרגול עדכניים, הכוונה תינתן גם לחומרי תרגול נוספים.

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

 

שלב המיונים השני לרפואת שיניים בתל אביב ובירושלים כולל ראיונות בעל-פה. סבב ההכנה לראיונות רפואת שיניים בתל אביב / ירושלים הינו בן 2 מפגשים וזמין כעת לרישום, כמפורט בלוח המפגשים המצורף. 

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

 

קורסי ההכנה הקרובים לרפואת שיניים (ועד להודעת עדכון חדשה רשמית במייל זה בנושא) יתקיימו ברחוב השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומה 4, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

 

שלב המיונים השני (שלב 2) לרפואת שיניים, הן בירושלים והן בתל אביב, כולל ראיונות קבלה בעל-פה. ההרשמה להכנה זו פתוחה כעת לרישום נפרד באתר זה.

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 840 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-12 מפגשים, סה"כ 14 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

 

לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות לשאלוני רפואת שיניים, ההרשמה הנפרדת לסבב זה תהיה כרוכה בעלות של 150 שקלים למפגש ההכנה לשאלונים (ביוגרפי, מרחבי).

 

הרשמה ל-2 מפגשי ההכנה הנפרדים לראיונות בעל-פה לרפואת שיניים (תל אביב, העברית) תהיה כרוכה בעלות דומה באופן יחסי למספר השיעורים (לכיסוי עלויות קיום 2 מפגשים), 200 שקלים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

 

השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם (חוצץ "השלמת רישום" בחלק העליון של עמוד זה, תחת הכותרת "מידע לנרשמים"):

refualaam.co.il/site/register/form

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

נבהיר כי פתיחת הקורס ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום קורס / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הקורס יבוטל מראש והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד בסבבי ההכנה לשאלונים והראיונות / או הדפסות החומרים במקרה של סבבי ההכנה למבחני הידע בכימיה / מתמטיקה / פיזיקה (100 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

 

החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, שינוי או ביטול רישום לסבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו: facebook.com/groups/refualaam
("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

 

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

שבוע נעים!

רפואה לעם

סבבי הכנה לראיונות בעל-פה רפואת שיניים

 

התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לרפואת שיניים לשנת 2019:  

 

לוח מפגשים קורסי הכנה רפואת שיניים 2019

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בירושלים כולל שאלונים בכתב (ביוגרפי, מרחבי). ההכנה לשלב זה מכילה מפגש אחד (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב כולל מבחני ידע בכימיה, מתמטיקה או בפיזיקה.
כבכל שנה, יתקיימו ברפואה לעם קורסי הכנה למיונים.

 

ההכנה למבחן הידע בכימיה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

ההכנה למבחן הידע במתמטיקה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

הכנה למבחן הידע בפיזיקה לא תתקיים בשנה זו (בהתאם להיעדר ביקוש לתחום בשנים קודמות).

 

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

בסוף כל קורס (למבחן ידע) תתקיים סימולציה, עם שאלות באופי של עקרונות דומים לאלו שנבחנו בשנה האחרונה במבחני הקבלה לרפואת שינים תל אביב.

 

קורסי ההכנה למבחני הידע מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר, ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורס כולל חומרי לימוד ותרגול עדכניים, הכוונה תינתן גם לחומרי תרגול נוספים.

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

 

שלב המיונים השני לרפואת שיניים בתל אביב ובירושלים כולל ראיונות בעל-פה. סבב ההכנה לראיונות רפואת שיניים בתל אביב / ירושלים הינו בן 2 מפגשים וזמין כעת לרישום, כמפורט בלוח המפגשים המצורף. 

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

 

קורסי ההכנה הקרובים לרפואת שיניים (ועד להודעת עדכון חדשה רשמית במייל זה בנושא) יתקיימו ברחוב השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומה 4, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

 

שלב המיונים השני (שלב 2) לרפואת שיניים, הן בירושלים והן בתל אביב, כולל ראיונות קבלה בעל-פה. ההרשמה להכנה זו פתוחה כעת לרישום נפרד באתר זה.

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 840 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-12 מפגשים, סה"כ 14 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

 

לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות לשאלוני רפואת שיניים, ההרשמה הנפרדת לסבב זה תהיה כרוכה בעלות של 150 שקלים למפגש ההכנה לשאלונים (ביוגרפי, מרחבי).

 

הרשמה ל-2 מפגשי ההכנה הנפרדים לראיונות בעל-פה לרפואת שיניים (תל אביב, העברית) תהיה כרוכה בעלות דומה באופן יחסי למספר השיעורים (לכיסוי עלויות קיום 2 מפגשים), 200 שקלים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

 

השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם (חוצץ "השלמת רישום" בחלק העליון של עמוד זה, תחת הכותרת "מידע לנרשמים"):

refualaam.co.il/site/register/form

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

נבהיר כי פתיחת הקורס ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום קורס / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הקורס יבוטל מראש והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד בסבבי ההכנה לשאלונים והראיונות / או הדפסות החומרים במקרה של סבבי ההכנה למבחני הידע בכימיה / מתמטיקה / פיזיקה (100 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

 

החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, שינוי או ביטול רישום לסבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו: facebook.com/groups/refualaam
("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

 

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

שבוע נעים!

רפואה לעם

קורסי הכנה למבחני הידע (כימיה, מתמטיקה) ברפואת שיניים תל אביב

 

התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לרפואת שיניים לשנת 2019:  

 

לוח מפגשים קורסי הכנה רפואת שיניים 2019

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בירושלים כולל שאלונים בכתב (ביוגרפי, מרחבי). ההכנה לשלב זה מכילה מפגש אחד (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

שלב המיונים הראשון לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב כולל מבחני ידע בכימיה, מתמטיקה או בפיזיקה.
כבכל שנה, יתקיימו ברפואה לעם קורסי הכנה למיונים.

 

ההכנה למבחן הידע בכימיה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

ההכנה למבחן הידע במתמטיקה תהיה בת 12 מפגשים (4.5 שעות למפגש) וזמינה כעת לרישום.

 

הכנה למבחן הידע בפיזיקה לא תתקיים בשנה זו (בהתאם להיעדר ביקוש לתחום בשנים קודמות).

 

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

בסוף כל קורס (למבחן ידע) תתקיים סימולציה, עם שאלות באופי של עקרונות דומים לאלו שנבחנו בשנה האחרונה במבחני הקבלה לרפואת שינים תל אביב.

 

קורסי ההכנה למבחני הידע מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר, ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורס כולל חומרי לימוד ותרגול עדכניים, הכוונה תינתן גם לחומרי תרגול נוספים.

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

 

שלב המיונים השני לרפואת שיניים בתל אביב ובירושלים כולל ראיונות בעל-פה. סבב ההכנה לראיונות רפואת שיניים בתל אביב / ירושלים הינו בן 2 מפגשים וזמין כעת לרישום, כמפורט בלוח המפגשים המצורף. 

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

 

קורסי ההכנה הקרובים לרפואת שיניים (ועד להודעת עדכון חדשה רשמית במייל זה בנושא) יתקיימו ברחוב השלום 7 (ולא 7א'), על יד יגאל אלון, קומה 4, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

 

שלב המיונים השני (שלב 2) לרפואת שיניים, הן בירושלים והן בתל אביב, כולל ראיונות קבלה בעל-פה. ההרשמה להכנה זו פתוחה כעת לרישום נפרד באתר זה.

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 840 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-12 מפגשים, סה"כ 14 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

 

לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות לשאלוני רפואת שיניים, ההרשמה הנפרדת לסבב זה תהיה כרוכה בעלות של 150 שקלים למפגש ההכנה לשאלונים (ביוגרפי, מרחבי).

 

הרשמה ל-2 מפגשי ההכנה הנפרדים לראיונות בעל-פה לרפואת שיניים (תל אביב, העברית) תהיה כרוכה בעלות דומה באופן יחסי למספר השיעורים (לכיסוי עלויות קיום 2 מפגשים), 200 שקלים.

 

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

 

השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר רפואה לעם (חוצץ "השלמת רישום" בחלק העליון של עמוד זה, תחת הכותרת "מידע לנרשמים"):

refualaam.co.il/site/register/form

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום והתשלום באתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

 

נבהיר כי פתיחת הקורס ההכנה במערך ההתנדבותי ברפואה לעם תלויה בגורמים רבים, ומאמצים משמעותיים נעשים לשם כך. בכל מקרה של אי יכולת לקיום קורס / מפגש מכל סיבה אחרת שהיא, קיום הקורס יבוטל מראש והפונים לרישום יעודכנו על כך על ידי הפעילים במערך ההתנדבותי בצירוף החזר מלא של דמי ההשתתפות באותו רכיב (לאור הפעילות הרבה שתיעשה למען מיקסום יכולת קיום כלל המפגשים, הודעת עדכון סופית במקרה זה תגיע מספר ימים טרם מועד המפגש).

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים והחזר דמי רישום

לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך האתר), במהלך פרק הזמן בו עדיין נותרו מקומות פנויים לסבב הכנה זה, וטרם התקיים בו מועד המפגש הראשון. ביטול לאורך כלל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (ובמידה והדבר נעשה טרם מועד המפגש הראשון לקורס) - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.

 

ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה (הופעת הסבב עם צבע אדום באתר), וכן מהשלב בו החל הסבב בפועל - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד בסבבי ההכנה לשאלונים והראיונות / או הדפסות החומרים במקרה של סבבי ההכנה למבחני הידע בכימיה / מתמטיקה / פיזיקה (100 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה), ועל כן לא ניתן יהיה להפיק החזר כאמור במקרה של בקשת שינוי סבב או ביטול סבב לאחר התחלת הסבב / או לאחר גמר המקומות הפנויים בו. 

 

החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, וכן החל מרגע התחלת הסבב אליו בוצעה ההרשמה, שינוי או ביטול רישום לסבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו: facebook.com/groups/refualaam
("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),

 

שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).כאמור, נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים ופניות הרישום, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מפנייה עם בקשת חילוף בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל עבור החילוף, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.

 

שבוע נעים!

רפואה לעם

קורסי קיץ

טרם נפתח לרישום

סבבי הכנה למור מרקם באר שבע

מצורפים התאריכים והשעות לסבבי ההכנה לשנת 2016 (קובץ "refua"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר רפואה לעם (https://refualaam.co.il/site/register ).

כל סבב מכיל 3 מפגשים. פרטים אודות מבנה המפגשים יימסרו במייל לנרשמים בהמשך. 
אין זו חובה להשתתף בכל המפגשים, אם כי זה בהחלט מומלץ. המפגשים בכל סבב בנויים האחד על השני (כך שיש משמעות לסדר הכרונולוגי). המפגשים בכלל הסבבים זהים זה לזה (פרט לדינאמיקה שעשויה להשתנות). נבהיר כי סבבי ההכנה למור ולמרקם מיועדים למסלול ה-6 שנתי (ההכנה למס"ר ל-4 שנתי מתקיימת בסבבים ייעודיים נפרדים שייפתחו לרישום בהמשך).
 
השנה (2016) צפוי להתקיים סבב מפגשי הכנה נוסף (כהעשרה שאינה נחוצה), עבור מועמדים שירגישו צורך בהכנה נוספת מעבר לזו הניתנת כבכל שנה במסגרת 3 מפגשי ההכנה. פרטים אודות סבבי ההעשרה העתידיים יעודכנו באתר רפואה לעם בהמשך.
 
הסבבים בתל אביב מתקיימים בנחלת יצחק 2, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).
הסבבים בירושלים יתקיימו בקרבת שכונת בית הכרם (מרכז ירושלים).
סבבים אחדים צפויים להיפתח גם בבאר שבע ובחיפה, בסמוך לתקופת המיונים (האתר מתעדכן מיד עם קביעת תאריכים נוספים. אין צפי משוער לתאריכים נוספים נכון למועד זה).
 
השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מסבבי ההכנה.
לאור העובדה שצפויות עלויות בארגון הסדנאות, ההרשמה תהיה כרוכה בעלות של 100 שקלים (ל-3 מפגשי ההכנה).
ההרשמה לסבבי ההכנה לראיונות באר שבע תפתח בהמשך השנה.
 
נבהיר כי ההשתתפות בעלות קיום סדנאות ההכנה נותרה כבעבר, 100 שקלים עבור 3 מפגשי ההכנה. 
בנוסף למפגשי ההכנה, מועברים תכני תרגול של רפואה לעם (סימולציות, דילמות תחנות, שאלונים ביוגרפיים, עם דגשים שלנו) באתר האינטרנט שלנו, באזור המשתמש האישי שיאושר לאחר השלמת הרישום. התכנים מתעדכנים מדי שנה, וניתן יהיה לגשת אליהם עם שם המשתמש (מייל) והסיסמה שנבחרו בעת הרישום.
עלות שרת האכסון, והתשלום למתכנתים ולצוות הטכני לצורך ממשק התכנים באתר מומנה באופן אישי על ידי הסטודנטים המתנדבים, לצורך נוחיות הנגשת התכנים בצורה מרוכזת ונוחה יותר למועמדים. כדי לקבל גישה אל תכני התרגול שיועלו אל ממשק האתר, תתבקש השתתפות חלקית של 80 שקלים (מהעלות הכוללת שהושקעה). עלות זו מגולמת בדמי הרישום עבור המור והמרקם, כך שהעלות לסדנה תהיה סה"כ 180 שקלים.
נדגיש שוב כי עלות סדנאות ההכנה נותרה 100 שקלים ל-3 מפגשים כבעבר ואין חובה בהתחלקות בתשלום עבור התכנים שבאתר (ניתן לבקש פרטנית שלא לקבל גישה אל תכני התרגול שלנו באתר, ובכך לקבל לאחר הרישום החזר מלא עבור 80 השקלים).
אנו נמצאים במגעים עם גורמים שעשויים לסבסד את עלויות הפרויקט. במידה והדבר ייצא אל הפועל, התשלום יוחזר במלואו לנרשמים.
הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות רפואה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה).
השלמת ההרשמה והתשלום למפגשי ההכנה נעשית באמצעות paypal, דרך אתר רפואה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם):
https://refualaam.co.il/site/login
 
לאחר סיום הליך ההרשמה (דרך paypal באתר) ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום ישוריין.
קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך paypal, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של מקומות לכל סבב). ההרשמה לכל סבב פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.
נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לסבב בהתראה של יום. ללא קבלת אישור שיבוץ מאיתנו במייל, לא ניתן יהיה להצטרף אל מפגש.
הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר רפואה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).
 
מדיניות ביטולים והחזר דמי רישום
לנרשמים לסבבי ההכנה קיימת האפשרות לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום דרך paypal באתר). ביטול לאורך כל השלב בו עדיין קיימים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה - יאפשר לקבל את מלוא התשלום בחזרה.
ביטול החל מהשלב בו לא נותרים מקומות פנויים בסבב אליו בוצעה ההרשמה - יאפשר לקבל בחזרה את התשלום עבור השימוש באתר בלבד (80 שקלים). יש לקחת בחשבון כי מרגע שמקום משוריין לתלמיד בסבב מסוים, תלמידים אחרים אינם יכולים להירשם אל אותו סבב אם לא נותרו בו מקומות. במקרה של בקשה לביטול במצב זה (ולאחר שריון המקום הממושך), לא נוכל לשאת בעלות ההשתתפות של אותו תלמיד (שנועדה לאפשר את כיסוי עלות קיום סבב ההכנה). 
החל מהרגע בו לא נותרו מקומות בסבב אליו אושר השיבוץ, שינוי סבב יוכל להיעשות באופן של החלפה בלבד, דרך קבוצת הפייסבוק שלנו ("ראש בראש", עם אדם הרשום אל הסבב בו מעוניינים). במקרה חריג זה, לאחר מציאת בן זוג מתאים להחלפה יש לפנות אלינו במייל ולציין: שם מלא/כתובת מייל, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה),
שם מלא/כתובת מייל של בן הזוג להחלפה, מספר מפגש + סבב נוכחי (לפני ההחלפה).
אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל.
 
שבוע נעים!
רפואה לעם

2) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

3) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

4) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

5) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

6) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

קורס ההכנה לבגרות מתמטיקה 5 יחידות קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס מתמטיקה ל-5 יחידות מכיל 30 מפגשים, 4.5 שעות למפגש (220 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 5 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, חיפה).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 2,800 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-30 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה 4 יחידות קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס מתמטיקה ל-4 יחידות מכיל 27 מפגשים, 4.5 שעות למפגש (כ-200 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 4 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, חיפה).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 2,500 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-27 מפגשים, סה"כ 13.1 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות בהיסטוריה 2 יחידות קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס היסטוריה ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 2 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, חיפה).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות תנך 2 יחידות קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס תנך ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 2 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, חיפה).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות ספרות 2 יחידות קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס ספרות ל-2 יחידות מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 2 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, חיפה).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות היסטוריה מוגבר קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס ספרות מוגבר מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 3 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, באר שבע).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות תנך מוגבר קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס ספרות מוגבר מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 3 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, באר שבע).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

קורס ההכנה לבגרות ספרות מוגבר קיץ 2020

 

מצורפים התאריכים והשעות לקורסי ההכנה לבגרויות קיץ 2020 (קובץ "bagrut"), כפי שהם הופיעו גם בדף ההרשמה הראשונית באתר אקדמיה לעם (רפואה לעם refualaam.co.il/site/register/form ).

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

https://refualaam.co.il/assets/pdf/bagrut.pdf

 

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

פידבקים מקורסי הכנה במקצועות הבגרויות:

refualaam.co.il/participants-yeda2014.html

ניתן לקרוא פידבקים מקורסי ההכנה לפסיכומטרי:

refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-track-id=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945

ההכנה לבגרויות באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם) משתתפים תלמידים המשפרים ציון וניגשים לבגרות לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, ותרגולי בגרויות. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת בגרויות במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

כל קורס ספרות מוגבר מכיל 20 מפגשים, 3.5 שעות למפגש.

מפגשי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

בחודש האחרון של הקורס (לקראת תקופת המרתון) יתקיימו בכיתות הלימוד של אקדמיה לעם סימולציות לקראת הבגרות (במועדים נוספים מעבר לאלו המפורטים בלוח הקורס) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

קורסי הבגרות מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (חומרי הלימוד והתרגול הניתנים במהלך כל שיעור אינם מניחים כל ידע קודם, ומכינים לחומר הנדרש בכל 3 היחידות), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשת לציונים גבוהים. הקורסים  ברפואה לעם שמים דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של בחינות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר רפואה לעם).

הקורסים מועברים על ידי מורים וותיקים בלבד (בעלי 3 שנות ניסיון קודם לכל הפחות), שהצטרפו לאקדמיה לעם לעם לאחר עבודה במכונים ובבתי הספר הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב השלום 7, פינת יגאל אלון, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי).

הקורסים בירושלים מתקיימים ברחוב הלל 24 (מרכז העיר), ירושלים.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72, באר שבע.

כלל קורסי הבגרויות מתקיימים באותם מועדים (ימים, שעות) בכיתות הלימוד באזורי הארץ השונים (תל אביב, ירושלים, באר שבע).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

לאור היקף הקורס הגדול וכמות חומרי התרגול הגדולה יותר שמודפסת כעת לכל תלמיד, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,900 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-20 מפגשים, סה"כ 12.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול, תשלום שכר אטקרקטיבי למורים וותיקים ובולטים בתחום הבגרות.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  academylaam@gmail.com, והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס ההכנה לבגרות תהיה האפשרות לבטל את ההרשמה בכל שלב ומכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר), ולקבל את מלוא התשלום בחזרה או החזר חלקי בהתאם למספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל או בסמוך לתחילתו, בכפוף למפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוךבמידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

בגרות מתמטיקה 5 יחידות

מידע...

2) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

3) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

4) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

5) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

6) Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe magni, est harum repellendus. Accusantium, nostrum veniam numquam dolores dignissimos culpa quidem ut optio, est quaerat, magnam exercitationem voluptas voluptatem sed!

פסיכומטרי


למידע נוסף

img09

צפייה בלו"ז קורסי
הפסיכומטרי הארצי

צפייה בלוז הארצי של קורסי הפסיכומטרי.

View more
img09

הורדת לו"ז קורסי הפסיכומטרי הארצי

View more

 

לפרטים על הפסיכומטרי המקוון לעם - קורס פסיכומטרי מקוון מלא ללא דמי השתתפות - ניתן ליצור עמנו קשר במייל: academylaam@gmail.com

 

מצורפים פרטים למקומות אחרונים בקורסי ההכנה הקרובים לפסיכומטרי:

 

עלות קורס מלא (כולל ערכות הספרים) בדמי השתתפות מסובסדים: 1,720 שקלים.

 

מיקום הקורסים: אקדמיה לעם מפעילה כיתות הכנה לפסיכומטרי ולבגרויות בתל אביב, יפו, נתניה, רעננה, כפר סבא, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, אורנית, ראש העין, פתח תקווה, בני ברק, גבעת שמואל, גבעתיים, קריית אונו, גני תקווה, יהוד, אור יהודה, בית דגן, שוהם, חולון, בת ים, ראשון לציון, לוד, רמלה, נס ציונה, גן שורק, מודיעין, רחובות, יבנה, ירושלים, אריאל, מעלה אדומים, ירושלים, בית שמש, אשדוד, קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, שער הנגב, נתיבות, להבים, אופקים, ערד, באר שבע, דימונה, רמת הנגב, ירוחם, מצפה רמון, אילת, חדרה, אור עקיבא, זכרון יעקב, עפולה, יוקנעם, טירת כרמל, חיפה, קרית אתא, קריית ביאליק, טבריה, משגב, עכו, נהריה, מעלות תרשיחא, ראש פינה, חצור הגלילית, קצרין, רמת הגולן צפון, קרית שמונה. אנו מעודדים ונכונים לפתיחת כיתות הכנה באזורים נוספים בארץ, כתלות בפניות המגיעות אלינו ובהתאם לצורך.

  

קורס למועד סתיו ספטמבר 2021: יחל ב-20.6.21, עבור הבחינה שתתקיים בחודש ספטמבר 2021.

 

קורס למועד חורף דצמבר 2021: יחל ב-12.9.21, עבור הבחינה שתתקיים בחודש יולי 2021 (פירוט בהמשך קובץ הלוז).
 

לוח מועדי השיעורים לכל קורס מופיע גם באתר:

refualaam.co.il/assets/pdf/psychometry.pdf

 

פירוט התאריכים והשעות עבור מועד חורף דצמבר 2021 מופיע בהמשך קובץ הלוז (דפדוף לעמוד 12 ואילך בקובץ קישור לוח מועדי השיעורים שבאתר).

 

פירוט התאריכים והשעות הספציפיים רק עבור קורס פרטני נבחר מופיעים גם הם באתר (לשונית "מועדי קורסים" בחלק העליון של עמוד זה).

 

ערכת הספרים: ניתנת כולה במסגרת אותה עלות מסובסדת (1,720 שקלים) בקורס. מאחר ועלות הספרים ברכישה נפרדת מהווה 750 שקלים מתוך עלות הקורס המסובסד כולו (לאור הרחבתה המשמעותית והיקפה הנרחב), בהחלט נמליץ על הצטרפות לקורס במידה והדבר מתאפשר ונותרו מקומות בקורס אליו ברצונך להירשם (פלטפורמה לציונים גבוהים). 

דרישת ידע מקדים לקורס: נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד.

נמליץ לקרוא בקישורים הבאים על חוויות תלמידים שניגשו לאורך השנים לפסיכומטרי ושיפרו ציון לאחר קורס באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם בע"מ). ההודעות מפרטות את רשימת המכונים הגדולים בהם למדו קודם לכן.

//refualaam.co.il/site/rate/psychometry

https://www.facebook.com/refualaam/reviews

 
כמו כן, 
לאור הגידול והיקף קהל היעד אליו מגיע המיזם החברתי, בתקופה האחרונה החל להיסקר על ידי העיתונות והתקשורת:

http://www.themarker.com/magazine/1.2835494

https://www.facebook.com/177621142281988/videos/1150905208286905

https://www.facebook.com/hamagazin/videos/1061827900530817/

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154086049858794

https://www.facebook.com/channel10news/videos/10154085175528794

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/783/907

http://glz.co.il/1363-69284-he/Galatz.aspx

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-556066

https://www.facebook.com/MQG.Israel/videos/1223991597614077

http://michaelschler.wixsite.com/radio/12-1-17?wix-music-comp-id=comp-ixxr0ene&wix-music-trackid=5668600916475904

https://www.facebook.com/refualaam/videos/vb.246710838743690/1041998209214945


ההכנה לפסיכומטרי באקדמיה לעם מיועדת לתלמידים השואפים לציון גבוה. בקורסי אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם בע"מ) משתתפים הן תלמידים המשפרים ציון והן תלמידים הניגשים למועד ראשון. בכיתות משולבים הן תלמידים הניגשים לפסיכומטרי לאחר שירות צבאי, והן תלמידים הניגשים לבחינה במהלך הצבא או התיכון. המשותף הוא שכולם מכוונים לציונים גבוהים במיוחד.

 

הקורס באקדמיה לעם מקנה מסגרת, כלים חדשים, והיקף חומרי תרגול משקפת ברמת המרכז הארצי. באקדמיה לעם מלמדים בהכרח מורים בעלי וותק וניסיון קודם בהדרכת פסיכומטרי במכונים הגדולים. לאור המבנה החברתי של הארגון, הקורס ניתן לתלמידים בעלות השתתפות המכסה את הוצאותיו בלבד.

 

כל קורס מכיל כ-27 מפגשים (מפגשי שיעור + מפגשי סימולציה, כמפורט בלוז המפגשים שבאתר), 5 שעות אקדמיות למפגש (244 שעות אקדמיות סה"כ לקורס):

שיעורי הלימוד מתקיימים פעמיים בשבוע, ובתיאום עם המדריך ניתן יהיה להגיע חצי שעה מוקדם יותר או להישאר חצי שעה לאחר המפגש לעבודה אישית עם המדריך על נקודות חולשה פרטניות (עבודה אישית זו עם המדריך תוכל להתקיים גם במהלך ההפסקות).

 

החל מהחודש האחרון של הקורס (תקופת המרתון) מתקיים מפגש שלישי נוסף מדי שבוע (נוסף על שני המפגשים השבועיים של סימולציות ושיעורים המפורטים בלוח השיעורים), המיועד גם הוא לפיתרון סימולציה של אקדמיה לעם (6 סימולציות) בתנאי כיתה המדמים את תנאי המבחן. מפגשי הסימולציות מומלצים בחום לשואפים לציונים גבוהים.

לקראת סוף הקורס יתקיימו סימולציות מדי יום (בשעת המבחן), עד למועד הבחינה.

 

קורסי הפסיכומטרי באקדמיה לעם (מבית רפואה לעם בע"מ) הם במתכונת של 11 שבועות (כ-3 חודשים מלאים) לקורס, ובהם חודש אחרון שלם המיועד כולו למרתון וחזרה מקיפה על החומר לקראת הבחינה.

קורסי הפסיכומטרי מקנים את הידע הנדרש מהרמה הבסיסית ביותר (שני המפגשים הראשונים מיועדים להסרת חלודה, ספר לימוד המבואות שממנו יש לקרוא לפני כל שיעור אינו מניח כל ידע קודם), ועד לרמת התרגול והמיומנות הנדרשתת לציונים גבוהים. קורס ההכנה לפסיכומטרי באקדמיה לעם שם דגש על כמות רבה של תרגול, ועל פתרון מספר גדול של סימולציות לקראת הבחינה (דבר המתבטא גם בציונים, כפי שניתן לראות בפידבקים מתלמידים קודמים, תחת אזור "חוויות והמלצות" באתר אקדמיה לעם).

 

הקורסים מועברים על ידי מדריכי פסיכומטרי וותיקים בלבד, שהצטרפו לאקדמיה לעם לאחר עבודה במכוני הפסיכומטרי הגדולים בארץ, בשאיפה לקחת חלק בשינוי החברתי שאנו מובילים.

 

הקורסים בתל אביב מתקיימים ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב (בסמוך לתחנת הרכבת השלום, עזריאלי),

הקורסים בנתניה מתקיימים ברחוב יהושע שטמפפר 4 (מרכז צעירים) נתניה.

הקורסים בכפר סבא מתקיימים ברחוב גלר 4 (המרכז להשכלת מבוגרים), כפר סבא (בשיתוף פעולה מרכז צעירים כפר סבא).

הקורסים בהוד השרון בשעות הבוקר מתקיימים ברחוב בן גמלא 28, הוד השרון. הקורסים בהוד השרון בשעות הערב מתקיימים ברחוב כפר הדר 33, הוד השרון.

הקורסים באורנית מתקיימים במרכז הלימוד תרבותא, אורנית.

הקורסים בראש העין מתקיימים ברחוב מנחם עמוסי 1 (בית ספר עתיד), ראש העין.

הקורסים בפתח תקווה מתקיימים: קורס 27, 28 - ברחוב עדש שפיק 9, פתח תקווה. קורס 29, 30 - ברחוב מרק לברי 6 (מרכז צעירים), פתח תקווה.

הקורסים בקריית אונו מתקיימים ברחוב הגפן 11, קרית אונו.

הקורסים באור יהודה מתקיימים ברחוב אליהו סעדון 87, אור יהודה.

הקורסים בשוהם מתקיימים ברחוב התירוש 1 (מרכז שלהבת), שוהם.

הקורסים בבת ים מתקיימים ברחוב רהב 7, בת ים (מרכז 'כיוונים להצלחה').

הקורסים בראשון לציון מתקיימים ברחוב זבוטינסקי 16 (קניון לב העיר מרכז ראשל"צ), כניסה צפונית, קומה 3, כיתה 320, ראשון לציון.

הקורסים בלוד מתקיימים ברחוב שדרות גרטבול 2 (מרכז צעירים), לוד.

הקורסים ברמלה מתקיימים ברחוב הזית 4, רמלה.

הקורסים במודיעין מתקיימים ברחוב גינות החולה 52 (בית ספר נתיב זבולון), מודיעין.

הקורסים ברחובות בשעות הבוקר מתקיימים ברחוב דוד רמז 80 (מרכז צעירים), רחובות. הקורסים ברחובות בשעות הערב מתקיימים ברחוב דב קליין 1 (בית ספר קציר), רחובות.

הקורסים במעלה אדומים מתקיימים ברחוב מדבר יהודה 6, מעלה אדומים.

הקורסים בירושלים מתקיימים: קורס 70 בוקר, 73 בוקר - ברחוב שבטי ישראל 22 (מרכז צעירים), ירושלים. קורס 72 ערב - במרכז בית הכרם, ירושלים. קורס 71, 74, 75, 76, 77 - ברחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים (מרכז העיר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה יפו-מרכז).

הקורסים בבית שמש מתקיימים ברחוב רביצ'קי 1 (מועדון זבוטיסטקי), בית שמש.

הקורסים באשדוד מתקיימים ברחוב הציונות 4 (מרכז צעירים), אשדוד.

הקורסים באשקלון מתקיימים ברחוב יעקב גרופר 18 (מרכז צעירים בית המתנדב, קומה 2), אשקלון.

הקורסים בקריית גת מתקיימים ברחוב שדרות העצמאות 47 (מרכז צעירים) קומה 2, קרית גת.

הקורסים בשדרות בשעות הערב מתקיימים ברחוב הדגל 4 (מרכז צעירים), שדרות. הקורסים בשדרות בשעות הבוקר מתקיימים ברחוב בר לב 4, שדרות.

הקורסים בשער הנגב מתקיימים במתנ"ס שער הנגב איבים, שער הנגב.

הקורסים בלהבים מתקיימים בסמוך לתחנת הרכבת.

הקורסים באופקים מתקיימים ברחוב רחבת יוני 1 (מרכז צעירים), אופקים.

הקורסים בערד מתקיימים ברחוב יאשיהו 16 (מרכז צעירים), ערד.

הקורסים בבאר שבע מתקיימים ברחוב הפלמח 72 (קומה 1 עליונה), באר שבע.

הקורסים בירוחם מתקיימים ברחוב צבי בורנשטיין (מרכז צעירים), ירוחם.

הקורסים בדימונה מתקיימים ברחוב יגאל אלון 5 (מרכז צעירים) דימונה.

הקורסים בחדרה מתקיימים ברחוב הנשיא 15 (מרכז צעירים) חדרה.

הקורסים באור עקיבא מתקיימים ברחוב עליזה יאנסן 820 (מרכז צעירים), אור עקיבא.

קורסי הבוקר בחיפה מתקיימים ברחוב ירושלים 29 ("מתנ"ס הדר"), חיפה. קורסי הערב בחיפה מתקיימים ברחוב צה"ל 41 (בית ספר "רעות", בסמוך לתחנת הרכבת בת גלים), חיפה.

הקורסים בקריית ביאליק מתקיימים ברחוב ניר עם 3 (קריית החינוך אורט קריית ביאליק), קריית ביאליק.

הקורסים בטבריה מתקיימים ברחוב מעלה קק"ל 4 (ממול בית ספר עמל), טבריה.

הקורסים במשגב מתקיימים במבנה המועצה האזורית משגב, משגב.

הקורסים בראש פינה מתקיימים בסמוך למרכז הצעירים, ראש פינה.

הקורסים בחצור הגלילית מתקיימים ברחוב האשל 1א (מרכז צעירים), חצור הגלילית.

הקורסים בקצרין מתקיימים במרכז איתן (מרכז צעירים), קצרין.

הקורסים ברמת הגולן צפון מתקיימים במרכז צעירים צפון רמת הגולן.

הקורסים בקריית שמונה מתקיימים ברחוב יוסף טרומפלדור 32, קריית שמונה.

קורסים באזורים נוספים יוכלו להיפתח להתחלת רישום בהינתן פניה עם בקשה לכך מצד 8-10 נרשמים ביישוב. קורסים שאינם מופיעים ברשימה מתקיימים במרכזי העירייה המתעדכנים מעת לעת (מיקום מדויק נשלח לקראת המפגש הראשון).

השלמת תהליך הרישום כמתואר להלן תשריין מקום באחד מקורסי ההכנה.

 

ההשתתפות במפגשים נערכת באופן המותנה בהצגת תו ירוק:
כחלק מהגבלות הממשלה על מוסדות ושירותים שאינם חיוניים ודרישתם / תמיכתם להפעיל בהם את דרישת התו הירוק, אישור השיבוץ וכניסה למתחם כיתות הלימוד של העיריה ברחבי הארץ בתקופה זו של הקורונה מותנה בהצגת תו ירוק אישי בתוקף של משרד בריאות על ידי כל משתתף/ת באחת מהחלופות הבאות:
1. הצגת תו ירוק שמי מאפליקציית "רמזור" של משרד הבריאות / אתר משרד הבריאות, או
2. הצגת תו ירוק שמי שהופק במוקדים הטלפוניים של משרד הבריאות או מאתר משרד הבריאות: 
https://corona.health.gov.il/green-pass
(תו ירוק מונפק על ידי משרד הבריאות עבור מחלימים מקורונה, או מחוסנים לקורונה).

חסרי תו ירוק יוכלו על פי הנחיית משרד הבריאות והעיריות להשתתף בקורסים במתכונת מקוונת זהה און ליין בזום, באותו אופן מדויק שבו למדו כלל התלמידים בהצלחה רבה עד כה לכל אורך תקופת הקוורנה.

כמו כן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות - חובה להימצא עם מסיכת פנים (פה ואף). חובה זו חלה באופן אישי כל משתתף/ת בסבב, בכל נקודת זמן שהיא על על פי חוק. במתחם לא צפויות להיות מסיכות לחלוקה - יש לקחת לכן בחשבון שללא מסיכת פנים אישית כחוק לא תוכל להתאפשר כניסה או נוכחות במתחם.

בתי הספר לפסיכומטרי ובגרויות פועלים בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות בלבד. בכל מקרה של הנחיה עתידית שונה של משרד הבריאות שלא תאפשר התכנסות פרונטלית, ימשיכו השיעורים להתקיים במקרה עתידי אפשרי זה בפריסה מותאמת לכך באותה מסגרת כיתתית עם מורה הקורס באופן מקוון און ליין. בכל נקודת זמן שבה משרד הבריאות מאפשר לימודים פרונטליים, מתקיימים השיעורים באופן כיתתי פרונטלי כפי שנעשית הפעילות הלימודית כרגיל החל מתאריך 17/03/2021.

 

לאור היקף הקורס הגדול, והיקף ערכת ספרי התרגול והלימוד שהורחב משמעותית בהיקפו החל ממועד דצמבר 2020 (היקף גדול מאוד של חומרי תרגול בכל קנה מידה), והגדלת היקף השיעורים בקורסים, העלות המכסה את קיום הקורס וחומרי הלימוד והתרגול היא 1,720 שקלים (עבור חומרי הלימוד והתרגול ו-30 מפגשים, סה"כ 6.2 שקלים לשעת לימוד) ומכסה את ההוצאות הכרוכות בו: שכירות, הדפסות חומרי הלימוד והתרגול (750 שקלים מתוך עלות הקורס המסובסד), תשלום שכר אטקרקטיבי למדריכים וותיקים ובולטים בתחום הפסיכומטרי.

הפעילות של הצוות הניהולי נעשית בהתנדבות, והפרסום אודות אקדמיה לעם מגיע מתלמידים מרוצים בלבד (ומכאן העלות הנמוכה לקורסים). לפיכך ובשל עומס הפניות הטלפוניות ומיעוט כוח האדם שיכול לענות להן, התקשורת המועדפת איתנו היא במייל (זמן קצר יותר לתשובה:  refualaam@gmail.com), והודעה אישית בדף הפייסבוק: http://facebook.com/refualaam . הקשר הטלפוני (למקרים דחופים בלבד): 03-9050380

להתרשמות, ניתן להגיע ללא עלות למפגשי ההכנה המתקיימים בימים אלו, לאחר השלמת רישום כמתואר.

 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם.

 

התחלת תהליך קבלת פרטים נעשית בתוך חוצץ "רישום ותשלום לקורסים" בחלק העליון של עמוד זה (כפתור כתום "רישום ותשלום לקורסים"):

 

refualaam.co.il/site/register/form 

לחיצה כאן להתחלת תהליך קבלת פרטים ויצירת סיסמה אישית לאתר 

 

 

השלמת הרשמה ותשלום מסובסד לצורך שריון מקום בקורס, נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו בקישור הקודם):

 

refualaam.co.il/site/login 

לחיצה כאן למעבר לתשלום מסובסד לשריון מקום בקורס (לאחר התחברות עם כתובת המייל והסיסמה שנבחרו קודם)

 

לאחר סיום הליך ההרשמה באתר ובמייל הנשלח לאחריו, ייעשה השיבוץ בהתאם והמקום בקורס ישוריין.

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר המקומות בקורס (יש מספר מוגדר של כ-20 מקומות לכל קורס). ההרשמה לכל קורס פתוחה עד לגמר מכסת המקומות בו.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרישום לקורס בהתראה של יום.

 

הקורסים הפתוחים לרישום נכון לרגע זה מעודכנים באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום לקורס בו לא נותרו מקומות).

 

מדיניות ביטולים / שינויים וקבלת החזר

לנרשמים לקורס הפסיכומטרי תהיה האפשרות לפנות בבקשה לביטול רישום והשתתפות בקורס נתון מכל סיבה שהיא (גם לאחר התשלום באתר) - ובמקרה זה לקבל החזר חלקי / היעדר החזר / החזר מלא - כתלות במועד הביטול וסמיכותו לתחילת הקורס או כתלות במספר השיעורים שחלפו מתחילת הקורס במידה והקורס החל, הכל בכפוף ולפי המפורט במסמך מדיניות הביטולים/שינויים שבחוזה ההשתתפות לקורסים כנדרש על ידי משרד החינוך המובא גם בקישור להלן "מדיניות ביטולים / שינויים והסכם השתתפות פסיכומטרי". במידה והבקשה לביטול רישום תגיע לאחר הזמנת ערכות הספרים להדפסה והתשלום עבור כיסוי הוצאתן לבית הדפוס, יופק ההחזר תוך הורדת הרכיב היחסי המיועד לכיסוי עלויות הדפסת ערכת הספרים (אשר תהיה זמינה לאיסוף במקרה זה). קישור למדיניות הביטולים / שינויים / מעבר מועד מפורטת הנדרשת על ידי משרד החינוך:

מדיניות ביטולים / שינויים והסכם השתתפות פסיכומטרי

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

ניתן לשריין דרכנו (במייל) מקום בקורס ללא עלות ל-24 שעות: academylaam@gmail.com

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

 


 

בדיקת חיבורים מלאה ומקיפה באופן מסובסד (עבור תלמידי חוץ)

בדיקת חיבורים באקדמיה לעם כוללת משוב מפורט עם תיקונים והערות בגוף החיבור ועם הערת סיכום מפורטת בסופו, וכן עם ציונים הן על ממד התוכן והן על ממד הלשון. באקדמיה לעם לא מוצעת בדיקת חיבור עם ציונים בלבד וללא הערות (כניתן בגופים הפועלים למטרות רווח). 
 
כלל הניגשים לפסיכומטרי (בכל קורס או מוסד לימודי שהוא וכן הניגשים לבחינה באופן עצמאי) זכאים לשירות בדיקת החיבורים באקדמיה לעם, בעלות של 29 שקלים בלבד לכל בדיקת חיבור מקיפה. 
 
חבילות בדיקת חיבורים אפשריות לבחירה:
עלות מסובסדת לבדיקת חיבור אחד: 29 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת שני חיבורים: 58 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת שלושה חיבורים: 84 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת ארבעה חיבורים: 112 שקלים סה"כ
עלות מסובסדת לבדיקת חמישה חיבורים: 139 שקלים סה"כ (חבילה מומלצת)
 
החיבורים נבדקים על ידי מעריכים מקצועיים ומנוסים, המיומנים בבדיקת חיבורי פסיכומטרי בקורסי הארגון לאורך השנים (ו/או במוסדות הגדולים בהם העריכו חיבורי פסיכומטרי טרם הצטרפותם אלינו). מעריכי החיבורים המקצועיים יעריכו את החיבור, והציון שיינתן לו יהיה על פי הפרמטרים של המרכז הארצי. בנוסף לציון המפורט לממד התוכן ולממד הלשון, יינתן משוב מקצועי ומפורט ומקצועי על החיבור וכן דגשים לשיפור (כתלות בצורך) לצורך היכולת להשתפר בכתיבת החיבורים הבאים. 

כלומר, בדיקת כל חיבור באקדמיה לעם כוללת 3 רכיבים (שלוש רמות של בדיקה מפורטת):
1. הערות בגוף החיבור הנוגעות לחזרתיות מיותרת, בעיות ברצף הלוגי של הטיעונים הנכתבים, טעויות כתיב, המלצות לכתיבה נכונה, וכן הלאה. כל הערה מופיעה בגוף החיבור, בסמוך למיקום בו נכתב החלק המצריך שינוי.  
2. דגשים כלליים לסיכום המופיעים במרוכז גם בסוף החיבור, אשר כוללים את נקודות החוזק והחולשה שבאו לידי ביטוי בחיבור שהוגש לבדיקה.
3. ציון בין 1 ל-6 בממד התוכן, וכן ציון בין 1 ל-6 בממד הלשון (בהתאם לציונים הניתנים על ידי המרכז הארצי). 
 
בדיקת חיבור אורכת בממוצע 5 ימים ממועד הגשתו בהצלחה באזור האישי באתר אקדמיה לעם. 
מומלץ להעלות את החיבורים בפריסה לאורך תקופת הלמידה, כ-1-2 חיבורים בשבוע. 
נבקש לקחת בחשבון כי בשל עומס שליחת החיבורים בשבועיים שלפני הבחינה ומשך הבדיקה הצפוי במועד זה (מעט ארוך יותר בשל העומס), המומלץ הוא להקדים ולשלוח חיבורים לבדיקה אף קודם לכן. כלל החיבורים המוגשים בזמן עד למועד הדד-ליין האחרון להגשה לאותו מועד (המפורט באזור האישי באתר) מוחזרים קודם למועד הבחינה. 
 
ככל שמתרגלים יותר, נעשים מודעים יותר לנקודות החוזק והחולשה, וככלל ניתן לצפות למגמת שיפור. עם זאת, הליך כתיבת החיבור כרוכה במשבים קוגניטיביים וככזו עשויה להיות מושפעת בין היתר מהפרעות במהלך התרגול, הלך הרוח והרגשות בעת כתיבתו, עומס ולחץ הנחווים בתקופת זמן מסוימת, ועוד. לכן, אין זה הכרח שהציון לחיבורים יעלה מהגשת חיבור אחת לזו הבאה אחריה (או ככלל), בהחלט ייתכן פער בציון בין תרגול לתרגול (וכך גם בבחינה). הציון מותנה באיכות כתיבת החיבור המוגש. החשוב הוא ללמוד מההערות המפורטות הניתנות לכל חיבור שנבדק, ולא פחות חשוב מכך גם ללמוד כיצד ליישם אותן באופן נכון בחיבורים הבאים. 
 
מומלץ לבצע את כתיבת החיבור תחת זמנים כחלק מהתרגול (יש להקדיש 30 דקות לכתיבה). יש לשים לב לכך שרכישת חבילת בדיקת חיבורים אינה כוללת את ההדרכה והדגשים הפדגוגיים הניתנים במהלך הקורס אודות האופן הרצוי לכתיבת חיבורים.
 
החיבורים מוגשים באופן אנונימי, עם מספר זיהוי בלבד (כפי שנעשה בבחינה).
תעודת הזהות (בלבד) תוזן על ידך בעת ההתחברות הראשונית למערכת החיבורים באתר (רק בעת ההתחברות הראשונה). 
 
הזכות להשתמש בשירות בדיקת החיבורים המסובסד באקדמיה לעם מוגבלת למועד אחד בלבד. ניתן לשלוח חיבור נוסף לבדיקה (כתלות בחבילה שנבחרה) לאחר או לפני קבלת המשוב עבור החיבור הקודם שהוגש. ניתן לרכוש בדיקות חיבורים ללא הגבלה באותו מועד (עד לתאריך הדד-ליין האחרון להגשה באותו מועד, המפורט במערכת החיבורים באזור האישי באתר). בדיקת כל חיבור כרוכה בתשלום נפרד. 
 

השלמת ההרשמה והתשלום נעשית באמצעות אשראי או paypal, דרך אתר אקדמיה לעם:

refualaam.co.il/site/register/form

בחלון בחירת והוספת קורסים, תחת כפתור "הוסף קורס" => 
"אזור מרכז" => 
"פסיכומטרי" =>  
"בדיקת חיבורים מסובסדת" (בחירת החבילה הרצויה).

במהלך הימים הסמוכים שלאחר סיום הליך ההרשמה באתר, ייעשה השיבוץ לחבילה שנרכשה ויישלח מייל עם גישה והסבר מפורט אודות אופן הגשת החיבורים לבדיקה במערכת האתר. 

קדימות לשיבוץ ניתנת החל מרגע השלמת הרישום דרך האתר, ועד לגמר מכסת החיבורים הניתנת לבדיקה באופן מסובסד זה במהלך אותו מועד (יש מספר מוגדר מעריכים ולכן של חבילות בדיקת החיבורים הזמינות לרכישה בעלות מסובסדת זו). התשלום לבדיקת חיבורים פתוח באתר עד לגמר מכסת הבדיקות.

נבהיר כי לעתים עשויים לקחת לנו יומיים-שלושה כדי לענות על כלל המיילים, יש לקחת זאת בחשבון ולהימנע מתשלום לחבילת חיבורים בהתראה של יום.

חבילות בדיקות החיבורים המסובסדות הפתוחות לרישום נכון לרגע זה מעודכנות באתר אקדמיה לעם (האתר אינו מאפשר רישום בגמר מכסת הזמנות הבדיקות).

אם קיים קושי כספי, ניתן לפנות אלינו במייל (אקדמיה לעם מציעה מלגות סבסוד בהתאם להמצאת אישורים כלכליים).

 

אקדמיה לעם (רפואה לעם)

 


 

תשלום בעזרת הפיקדון

בהתאם להכרת אקדמיה לעם (רפואה לעם בע"מ) על ידי משרד החינוך כמוסד פסיכומטרי להשכלה בכלל אזורי הארץ, תשלום בעזרת הפיקדון לטובת קורס הפסיכומטרי באקדמיה לעם יכול להיעשות בכל אחד מסניפי בנק פועלים (בלבד, ולא בסניפי בנק אחר), בעזרת 3 טפסים שנספק לכם רק לאחר השלמת הרישום ושריון המקום לקורס:

1. שובר תשלום
2. אישור לימודים בבית הספר אקדמיה לעם (מבית רפואה לעם)
3. תעודת אישור אקדמיה לעם כמוסד לימודים מוכר (מטעם משרד החינוך)
 
הטפסים חייבים להיות מקוריים בעת הצגתם על בבנק לתשלום (בדגש על שובר התשלום), ולכן על מנת לקבל אותם יהיה נחוץ להגיע לסניף האדמיניסטרציה הראשי של אקדמיה לעם בתיאום מראש במייל זה וקבלת הזמנה במייל (academylaam@gmail.com) טרם להגעתך (לצורך ווידוא כי נותרו שוברים זמינים במלאי טרם הגעתך המתואמת), לכיתות:
ברחוב יגאל אלון 125, קומה 1, תל אביב.
הכיתות הן במרחק 3 דקות הליכה מתחנת רכבת השלום (עזריאלי) תל אביב, ונועדו לאפשר גישה נוחה מכל אזורי הארץ.
העברת הטפסים באמצעי אחר לצערנו אינה מתאפשרת בשלב זה על ידי צוות הפעילים בארגון החברתי התנדבותי.
 
עם הצגת 3 הטפסים שיתקבלו מאיתנו בבנק, התשלום לכיסוי סך דמי ההשתתפות הכוללים בקורס (1,720 שקלים) יתבצע על ידי הבנק מכספי הפיקדון בדרך של העברה בנקאית לפקודת הפרטים המופיעים בשובר התשלום של אקדמיה לעם (חשוב להקפיד לקבל אישור חתום מהבנק על ביצוע ההעברה הבנקאית).
 
בהתאם להכרה באקדמיה לעם (רפואה לעם בע"מ) על ידי משרד החינוך כמוסד להשכלה לפסיכומטרי ובגרויות בכלל אזורי הארץ, תשלום בעזרת הפיקדון לטובת קורס הפסיכומטרי או הבגרויות באקדמיה לעם יכול להיעשות באתר משרד הביטחון לאחר השלמת התשלום באתר אקדמיה לעם והשלמת שריון המקום לקורס. 
 
במסגרת שלבי תשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון, נדרש להזין את הפרטים הבאים:
 
1. שובר לתשלום - יישלח במייל בהמשך לבקשת התלמיד/ה לאחר השלמת התשלום באתר אקדמיה לעם והשלמת שריון המקום לקורס.
2. קוד/סמל מוסד - מופיע בשובר לתשלום שיישלח כקובץ מצורף למייל.
3. מספר סידורי של השובר - מופיע בשובר לתשלום שיישלח כקובץ מצורף למייל. 
4. סכום מבוקש לתשלום - עלות הקורס המסובסד שאליו נרשמת באקדמיה לעם.
5. אימות סכום מבוקש לתשלום - עלות הקורס המסובסד שאליו נרשמת באקדמיה לעם. 
6. תעודת זהות של התלמיד/ה
7. שם מלא של התלמיד/ה
 
קישורים לאתר משרד הביטחון עבור מימוש הפיקדון:
אתר ראשי של משרד הביטחון -  https://www.hachvana.mod.gov.il
מידע על פיקדון באתר משרד הביטחון -  https://www.hachvana.mod.gov.il/PikadonUpTo5/Pages/education.aspx
כניסה לאזור האישי באתר משרד הביטחון עבור מימוש פיקדון -  https://www.hachvana.mod.gov.il/org.malan.usc.ui/Login
 
• לאחר הגשת הבקשה לתשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון, ובמידה ולכל הפרטים שהוזנו נכונים ותקינים – יישלח לתלמיד/ה SMS מאתר משרד הביטחון עם אישור על קבלת הבקשה למימוש הפיקדון. סכום הכסף יועבר לחשבון הבנק של מוסד הלימודים תוך שבוע.

• לכן, בחלוף שבוע ימים ממועד הגשת הבקשה באתר משרד הביטחון (ולא קודם לכן, כדי לאפשר את השלמת העברת סכום הכסף לבנק), יש לעדכן במייל (academylaam@gmail.com) את מוסד הלימודים על כך שבוצע מטעמך תשלום בעזרת הפיקדון, לצורך קבלת החזר בגין התשלום המקורי שבוצע על ידך למוסד הלימודים.
 
ניתן להירשם ולשריין מקום ככולם דרך אתר רפואה לעם, ובהמשך לכך להשלים את תשלום הפיקדון באתר משרד הביטחון, ועם קבלת העדכון 7 ימים לאחר ביצוע תשלום הפיקדון, יופק החזר על הסכום ששולם דרך האתר:
 

 

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד ספטמבר 2021) - חיבור אחד

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חיבור אחד - 29 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד ספטמבר 2021) - שני חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שני חיבורים - 58 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד ספטמבר 2021) - שלושה חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - שלושה חיבורים - 84 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד ספטמבר 2021) - ארבעה חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - ארבעה חיבורים - 112 שקלים סה"כ,

בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד ספטמבר 2021) - חמישה חיבורים

צפון
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,
נגב
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,
ירושלים
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,
מרכז
בדיקת חיבורים מסובסדת (מועד בחינה ספטמבר 2021) - חמישה חיבורים - 139 שקלים סה"כ,

קורסי פסיכומטרי למועד מבחן סתיו ספטמבר 2021

צפון
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 75 בוקר (שני וחמישי), חדרה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 76 ערב (שני וחמישי), חדרה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 77 ערב (שני וחמישי), אור עקיבא
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 78 ערב (ראשון ורביעי), עפולה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 79 ערב (ראשון ורביעי), יקנעם
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 80 ערב (ראשון ורביעי), טירת הכרמל
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 81 בוקר (ראשון ורביעי), חיפה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 82 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 83 בוקר (שני וחמישי), חיפה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 84 ערב (שני וחמישי), חיפה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 85 ערב (שני וחמישי), קריית ביאליק
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 86 בוקר (ראשון ורביעי), טבריה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 87 בוקר (שני וחמישי), משגב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 88 ערב (ראשון ורביעי), כרמיאל
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 89 ערב (ראשון ורביעי), עכו
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 90 ערב (שני וחמישי), נהריה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 91 ערב (שני וחמישי), מעלות תרשיחא
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 92 ערב (ראשון ורביעי), ראש פינה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 93 ערב (ראשון ורביעי), חצור הגלילית
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 94 ערב (שני וחמישי), קריית שמונה
מרכז
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 2 צהריים (ראשון ורביעי), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 4 בוקר (שני וחמישי), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 5 צהריים (שני וחמישי), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 6 ערב (שני וחמישי), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 7 (שלישי בוקר ושישי בוקר), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 8 (שלישי ערב ושישי בוקר), תל אביב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 9 ערב (ראשון ורביעי), יפו
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 10 בוקר (ראשון ורביעי), נתניה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 11 ערב (ראשון ורביעי), נתניה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 12 ערב (שני וחמישי), רעננה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 13 בוקר (שני וחמישי), כפר סבא
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 14 ערב (שני וחמישי), כפר סבא
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 15 בוקר (ראשון ורביעי), הרצליה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 16 ערב (ראשון ורביעי), הרצליה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 17 ערב (ראשון ורביעי), הוד השרון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 18 ערב (שני וחמישי), ראש העין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 19 בוקר (שני וחמישי), פתח תקווה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 20 ערב (שני וחמישי), פתח תקווה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 21 ערב (ראשון ורביעי), גבעתיים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 22 בוקר (ראשון ורביעי), קריית אונו
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 23 ערב (ראשון ורביעי), קריית אונו
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 24 בוקר (ראשון ורביעי), כפר יונה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 25 ערב (שני וחמישי), אור יהודה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 26 ערב (ראשון ורביעי), שוהם
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 27 ערב (שני וחמישי), חולון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 28 בוקר (שני וחמישי), בת ים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 29 ערב (שני וחמישי), בת ים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 30 בוקר (ראשון לציון), ראשון לציון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 31 ערב (ראשון לציון), ראשון לציון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 32 בוקר (שני וחמישי), ראשון לציון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 33 ערב (שני וחמישי), ראשון לציון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 34 (שלישי בוקר ושישי בוקר), ראשון לציון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 35 (שלישי ערב ושישי בוקר), ראשון לציון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 36 ערב (ראשון ורביעי), לוד
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 37 ערב (שני וחמישי), רמלה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 38 ערב (שני וחמישי), יד בנימין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 39 ערב (שני וחמישי), מודיעין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 40 בוקר (שני וחמישי), רחובות
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 41 ערב (שני וחמישי), רחובות
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 44 ערב (ראשון ורביעי), יבנה
נגב
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 56 ערב (ראשון ורביעי), קרית מלאכי
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 53 בוקר (ראשון ורביעי), אשדוד
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 54 ערב (ראשון ורביעי), אשדוד
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 55 בוקר (שני וחמישי), אשדוד
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 56 ערב (ראשון ורביעי), קריית מלאכי
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 57 ערב (ראשון ורביעי), אשקלון
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 58 בוקר (ראשון ורביעי), קריית גת
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 59 ערב (שני וחמישי), קריית גת
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 60 ערב (ראשון ורביעי), שדרות
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 61 ערב (שני וחמישי), נתיבות
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 62 ערב (שני וחמישי), אופקים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 63 ערב (ראשון ורביעי), ערד
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 64 בוקר (ראשון ורביעי), באר שבע
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 65 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 66 בוקר (שני וחמישי), באר שבע
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 67 ערב (שני וחמישי), באר שבע
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 68 (שלישי בוקר ושישי בוקר), באר שבע
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 69 (שלישי ערב ושישי בוקר), באר שבע
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 70 ערב (שני וחמישי), דימונה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 71 ערב (ראשון ורביעי), רמת הנגב
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 72 ערב (שני וחמישי), ירוחם
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 73 ערב (שני וחמישי), הערבה התיכונה
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 74 ערב (ראשון ורביעי), אילת
ירושלים
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 45 ערב (ראשון ורביעי), מעלה אדומים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 46 בוקר (ראשון ורביעי), ירושלים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 47 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 48 בוקר (שני וחמישי), ירושלים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 49 ערב (שני וחמישי), ירושלים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 50 (שלישי בוקר ושישי בוקר), ירושלים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 51 (שלישי ערב ושישי בוקר), ירושלים
ספטמבר - קורס פסיכומטרי למועד בחינה ספטמבר סתיו 2021 קורס 52 ערב (שני וחמישי), בית שמש

קורסי פסיכומטרי למועד מבחן חורף דצמבר 2021

צפון
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00) , שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), חיפה
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 75 בוקר (שני וחמישי) , חדרה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 76 ערב (שני וחמישי) , חדרה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 77 ערב (שני וחמישי) , אור עקיבא
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 78 ערב (ראשון ורביעי), עפולה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 79 ערב (ראשון ורביעי) , יקנעם
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 80 ערב (ראשון ורביעי) , טירת הכרמל
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 81 בוקר (ראשון ורביעי) , חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 82 ערב (ראשון ורביעי) , חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 83 בוקר (שני וחמישי) , חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 84 ערב (שני וחמישי) , חיפה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 85 ערב (שני וחמישי) , קריית ביאליק
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 86 בוקר (ראשון ורביעי), טבריה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 87 בוקר (שני וחמישי) , משגב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 88 ערב (ראשון ורביעי) , כרמיאל
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 89 ערב (ראשון ורביעי) , מעלות תרשיחא
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 90 ערב (שני וחמישי) , נהריה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 91 ערב (שני וחמישי) , מועצה אזורית זבולון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 92 ערב (ראשון ורביעי) , ראש פינה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 93 ערב (ראשון ורביעי) , חצור הגלילית
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 94 ערב (שני וחמישי) , קריית שמונה
מרכז
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00) , שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 35 (שלישי ערב ושישי בוקר), ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 26 ערב (ראשון ורביעי), שוהם
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 6 ערב (שני וחמישי) , תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 7 (שלישי בוקר ושישי בוקר) , תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 8 (שלישי ערב ושישי בוקר) , תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 1 בוקר (ראשון ורביעי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 2 צהריים (ראשון ורביעי) , תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 3 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 4 בוקר (שני וחמישי) , תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 5 צהריים (שני וחמישי) , תל אביב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 9 ערב (ראשון ורביעי) , יפו
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 10 בוקר (ראשון ורביעי) , נתניה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 11 ערב (ראשון ורביעי) , נתניה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 12 ערב (שני וחמישי) , רעננה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 13 בוקר (שני וחמישי) , כפר סבא
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 14 ערב (שני וחמישי) , דצמבר חורף
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 15 בוקר (ראשון ורביעי) , הרצליה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 16 ערב (ראשון ורביעי) , הרצליה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 17 ערב (ראשון ורביעי) , הוד השרון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 18 ערב (שני וחמישי) , ראש העין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 19 בוקר (שני וחמישי) , פתח תקווה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 20 ערב (שני וחמישי) , 1720
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 21 ערב (ראשון ורביעי) , גבעתיים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 22 בוקר (ראשון ורביעי) , קריית אונו
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 23 ערב (ראשון ורביעי) , קריית אונו
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 24 בוקר (ראשון ורביעי) , כפר יונה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 25 ערב (שני וחמישי) , אור יהודה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 27 ערב (שני וחמישי), חולון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 28 בוקר (שני וחמישי) , בת ים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 29 ערב (שני וחמישי) , בת ים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 30 בוקר (ראשון לציון) , ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 31 ערב (ראשון לציון) , ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 32 בוקר (שני וחמישי) , ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 33 ערב (שני וחמישי) , ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 34 (שלישי בוקר ושישי בוקר) , ראשון לציון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 36 ערב (ראשון ורביעי) , לוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 37 ערב (שני וחמישי) , רמלה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 38 ערב (שני וחמישי) , יד בנימין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 39 ערב (שני וחמישי), מודיעין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 40 בוקר (שני וחמישי) , רחובות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 41 ערב (שני וחמישי) , רחובות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 44 ערב (ראשון ורביעי) , יבנה
נגב
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00) , שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 53 בוקר (ראשון ורביעי) , אשדוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 54 ערב (ראשון ורביעי) , אשדוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 55 בוקר (שני וחמישי) , אשדוד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 56 ערב (ראשון ורביעי) , קריית מלאכי
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 57 ערב (ראשון ורביעי) , אשקלון
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 58 בוקר (ראשון ורביעי), קריית גת
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 59 ערב (שני וחמישי) , קריית גת
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 60 ערב (ראשון ורביעי) , שדרות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 61 ערב (שני וחמישי) , נתיבות
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 62 ערב (שני וחמישי) , אופקים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 63 ערב (ראשון ורביעי) , ערד
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 64 בוקר (ראשון ורביעי) , באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 65 ערב (ראשון ורביעי) , באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 66 בוקר (שני וחמישי) , ב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 67 ערב (שני וחמישי) , באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 68 (שלישי בוקר ושישי בוקר), באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 69 (שלישי ערב ושישי בוקר) , באר שבע
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 70 ערב (שני וחמישי) , דימונה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 71 ערב (ראשון ורביעי) , רמת הנגב
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 72 ערב (שני וחמישי) , ירוחם
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 73 ערב (שני וחמישי) , הערבה התיכונה
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 74 ערב (ראשון ורביעי) , אילת
ירושלים
און-ליין - קורס 95 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 96 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס ראשון ורביעי ערב (17:30-22:00) , שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 97 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 98 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שני וחמישי ערב (17:30-22:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 99 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
און-ליין - קורס 100 פסיכומטרי מקוון למועד בחינה דצמבר חורף 2021 - קורס שלישי ערב (17:30-22:00) ושישי בוקר (9:30-14:00), שיעורים און-ליין
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 45 ערב (ראשון ורביעי) , מעלה אדומים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 46 בוקר (ראשון ורביעי) , ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 47 ערב (ראשון ורביעי) , ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 48 בוקר (שני וחמישי) , ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 49 ערב (שני וחמישי) , ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 50 (שלישי בוקר ושישי בוקר) , ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 51 (שלישי ערב ושישי בוקר) , ירושלים
קורס פסיכומטרי למועד בחינה דצמבר חורף 2021 קורס 52 ערב (שני וחמישי) , בית שמש

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

img09

צפייה בלו"ז קורסי
הבגרויות הארצי

צפייה בלוז הארצי של קורסי הבגרויות.

View more
img09

הורדת לו"ז קורסי הבגרויות הארצי

View more

מועדי בגרויות

קורסי בגרות למועד חורף 2021

ירושלים
קורס בגרות מתמטיקה 4 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (שני וחמישי), ירושלים
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), ירושלים
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 2 (שלישי ערב ושישי בוקר), ירושלים
קורס בגרות ספרות 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי צהריים), ירושלים
קורס בגרות היסטוריה 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שלישי ערב ושישי בוקר), ירושלים
קורס בגרות תנך 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי ערב), ירושלים
מרכז
קורס בגרות מתמטיקה 4 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (שני וחמישי), תל אביב
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), תל אביב
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 2 (שלישי ערב ושישי בוקר), תל אביב
קורס בגרות ספרות 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי צהריים), תל אביב
קורס בגרות היסטוריה 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שלישי ערב ושישי בוקר), תל אביב
קורס בגרות תנך 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי ערב), תל אביב
נגב
קורס בגרות מתמטיקה 4 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (שני וחמישי), באר שבע
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), באר שבע
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 2 (שלישי ערב ושישי בוקר), באר שבע
קורס בגרות ספרות 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי צהריים), באר שבע
קורס בגרות היסטוריה 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שלישי ערב ושישי בוקר), באר שבע
קורס בגרות תנך 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי ערב), באר שבע
צפון
קורס בגרות מתמטיקה 4 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (שני וחמישי), חיפה
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 1 ערב (ראשון ורביעי), חיפה
קורס בגרות מתמטיקה 5 יחידות למועד בחינה חורף 2021 קורס 2 (שלישי ערב ושישי בוקר), חיפה
קורס בגרות ספרות 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי צהריים), חיפה
קורס בגרות היסטוריה 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שלישי ערב ושישי בוקר), חיפה
קורס בגרות תנך 2 יחידות למועד בחינה חורף 2021 (שני וחמישי ערב), חיפה

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

img09

צפייה בלו"ז קורסי
הרפואה הארצי

צפייה בלוז הארצי של קורסי הרפואה.

View more
img09

הורדת לו"ז קורסי הרפואה הארצי

View more

מועדי רפואה

סבבי הכנה לרפואה מסלול רגיל (6 שנתי)

מרכז
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 4 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 5 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 6 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 1 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 2 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 3 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 7 שנת 2021 , ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 9 שנת 2021, ת"א
מור מרקם בן-גוריון (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) - סבב 8 שנת 2021, ת"א
צפון
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למור מרקם בן-גוריון לשנה הקרובה (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) מתקיימים בתל אביב - לרישום יש לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "צפון"),
נגב
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למור מרקם בן-גוריון לשנה הקרובה (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) מתקיימים בתל אביב - לרישום יש לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "נגב"),
ירושלים
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למור מרקם בן-גוריון לשנת 2020 הקרובה (הכנה למסלול רגיל 6 שנתי) מתקיימים בתל אביב - לרישום לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "ירושלים"),

סבבי הכנה לרפואה מסלול לאחר תואר (4 שנתי)

מרכז
מס"ר מסלול 4 שנתי (הכנה לביוגרפי ולראיונות) - סבב 14 שנת 2021, ת"א
מס"ר מסלול 4 שנתי (הכנה לביוגרפי ולראיונות) - סבב 15 שנת 2021, ת"א
מס"ר מסלול 4 שנתי (הכנה לביוגרפי ולראיונות) - סבב 16 שנת 2021, ת"א
מס"ר מסלול 4 שנתי (הכנה לביוגרפי ולראיונות) - סבב 17 שנת 2021, ת"א
מס"ר מסלול 4 שנתי (הכנה לביוגרפי ולראיונות) - סבב 18 שנת 2021, ת"א
מס"ר מסלול 4 שנתי (הכנה לביוגרפי ולראיונות) - סבב 19 שנת 2021, ת"א
סבב 11 - מס"ר (הכנה לביוגרפי ולראיונות מסלול 4 שנתי) - שנת 2021, ת"א
סבב 12 - מס"ר (הכנה לביוגרפי ולראיונות מסלול 4 שנתי) - שנת 2021, ת"א
סבב 13 - מס"ר (הכנה לביוגרפי ולראיונות מסלול 4 שנתי) - שנת 2021, ת"א
צפון
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למס"ר לשנה הקרובה (הכנה לביוגרפי ולראיונות למסלול 4 שנתי) מתקיימים בתל אביב - לרישום יש לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "צפון"),
נגב
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למס"ר לשנה הקרובה (הכנה לביוגרפי ולראיונות למסלול 4 שנתי) מתקיימים בתל אביב - לרישום יש לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "נגב"),
ירושלים
סבבי ההכנה הפתוחים לרישום בשלב זה למס"ר לשנה הקרובה (הכנה לביוגרפי ולראיונות למסלול 4 שנתי) מתקיימים בתל אביב - לרישום לסמן ב"אזור בארץ" בחלק העליון של מסך זה "מרכז" (במקום "ירושלים"),

סבבי הכנה לרפואת שיניים

בחרו אחד מהתחומים הבאים:

4

5


© כל הזכויות שמורות לרפואה לעם
האתר נבנה על ידי רותם וניצן שמחי