רפואהקורסי קיץבגרויותפסיכומטרי

המלצות

שם:
תאריך: 12/11/2014

 

אני מאוד מרוצה מהקורס של רפואה לעם. מעבר למחיר המגוחך, יש תחושה חזקה של "בעד". המדריכה מאוד מתעניינת ומעורבת בתהליך הלמידה של כל תלמידה ותלמיד, ואפשר לראות שההצלחה שלנו חשובה לה באופן אישי. אפילו שאנחנו כיתה, יש תחושה של שיעור פרטי. המדריכה שמה לב לכולם, ומוודאת הבנה גורפת אצל כל התלמידות/ים.

ממליצה בחום!


שם:
תאריך: 12/11/2014

 

הרגשתי שהקורס טוב והמדריך באמת מאוד מקצועי.

הכיתות קטנות ויש הרבה יחס אישי והרבה מאוד התגמשות על ידי המערכת. לא היו טכניקות של מכירות (של החברה), הכל היה תכלס ולעניין. אני מרגישה מוכנה לבחינה ובאמת שהקורס מאוד ישר ולעניין. בנוסף הכיתה ברמה די גבוהה, מה שאפשר לנו כקבוצה להתמקד באמת בנקודות החלשות.

העובדה שזה מאוד קטן ופרטני אפשר להתאים את התוכנית תוך כדי לכל אחד ואחד בכיתה. ראיתי הרבה מאוד השקעה ורצון וקשב רב לבקשות שלנו. בסך הכל אני באמת מרוצה ושמחה שבחרתי ברפואה לעם וכמובן שהעלות הנמוכה מאפשרת הכנה לבחינה בצורה חסכונית אך בכלל לא מעידה על רמה נמוכה של הקורס.

שני


שם: בן
תאריך: 12/11/2014

 

היי חברים,
רציתי לספר על החוויות שלי מקורס הפסיכומטרי של רפואה לעם וכך אולי גם אתם תבינו שאין סיבה לזרוק אלפים רבים על קורס פסיכומטרי.
שמי בן ועשיתי עד כה שני קורסי פסיכומטרי בחברות השונות, ושלושה מבחנים שהציון הגבוה ביניהם הוא 736.
למרות כל אלה ההכנה של רפואה לעם הועילה לי מאוד מכמה סיבות.
ראשית, היא מתרכזת בהבנת הפסיכומטרי ללא שיטות וטריקים, וכך מונעת הפתעות בבחינה. בנוסף, המדריך בעל ותק רב בתחום הפסיכומטרי וידע לקדם את כל סוגי התלמידים בכיתה, השקיע מזמנו הפנוי ונתן הרגשה שציוני ה750 ומעלה ממש בהישג ידך. יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא רמת התלמידים בכיתה, שכולם ברמה גבוהה בהרבה מהממוצע, יתרון גדול לאלה שסובלים מחוסר מוטיבציה.
אני ממליץ להתנתק מההנחה שקורס טוב הוא קורס יקר, הכסף שתשקיעו ברפואה לעם ילך כולו לחומרי לימוד ומדריכים, בניגוד לחברות השונות שישקיעו 80 אחוז ממנו בשיווק.
שיהיה בהצלחה! נפגש בפקולטה (:

בן


שם: מעיין
תאריך: 12/11/2014

 

קוראים לי מעיין, והשתתפתי בקורס פסיכומטרי של "רפואה לעם". כשהגעתי לקורס, ייתכן שבגלל העלות הנמוכה שלו, חששתי קצת לגבי הרמה שלו, ומאד התלבטתי אם להירשם אליו. לאחר פרק זמן קצר מאד, הבנתי בראש ובראשונה שהמדריך בקורס מאד חזק ומנוסה. הרגשתי שהטיפים שהוא מציג במהלך השיעור, באמת יכולים להביא אותי לציון הגבוה מאד שלו אני זקוקה. החומרים של הקורס הם מאד ענייניים, חדישים, והכי חשוב מאתגרים. הקצב של התקדמות השיעור הוא טוב וההספק שלי הוא גבוה. הפיתוח של כל שאלה נעשה בשיתוף פעולה של התלמידים עם המורה. מס' התלמידים בכיתה הוא לא גבוה, והיחס הוא מאד אישי. 

הקורס דרבן אותי לשאוף לציון שחשבתי שהוא כמעט בלתי אפשרי, אני לא יכולה להבטיח שאני אקבל אותו, אבל אני כן יכולה להבטיח שהרמה של הקורס לא יורדת מהרמה של שאר המכונים ואף מתעלה מעליה. 

הקורס הפתיע אותי לטובה, אל תתנו לסכום הנמוך להטעות אתכם. הסכום הנמוך הוא הסכום הנדרש כדי ליצור חומרים רלוונטיים ולהעסיק את המורים המתאימים. הכספים ששאר המכונים דורשים הם לא הגיוניים, ומעבר לכך, הם לא אלה שיעזרו לכם לקבל את הציון הגבוה. 

באמת ומכל הלב ממליצה על הקורס של "רפואה לעם".

מעיין


שם: נופר גרגרוד
תאריך: 12/11/2014

 

עשיתי קורס פסיכומטרי ברפואה לעם למועד אוקטובר 14. בתור אחת בעלת ניסיון לא מועט עם הבחינה ועם מכוני ההכנה השונים, אני חייבת לציין את החוויה הטובה שלי מהקורס. הקורס שהועבר היה ברמה גבוהה ביותר, שאינה נופלת ממיטב המכונים המוכרים בארץ, ואף גבוהה מהם. החומרים מאוד עדכניים וממצים, והמדריכים מעולים ונותנים הן מענה מקצועי והן מענה אישי. ללא צל של ספק אני מעודדת וממליצה בחום על הרשמה לקורס ב"רפואה לעם" לכל אחד ששואף למצות את הפוטנציאל שלו לקראת הבחינה הפסיכומטרית במחיר שווה לכל כיס.

נופר גרגרוד


שם: מיכל
תאריך: 12/11/2014

 

לכל מי שעשה בעבר קורס פסיכומטרי ומעוניין לשפר את הציון - מומלץ בחום! הקורס ברמה גבוהה מאוד, המדריך מדהים, מסייע בכל דבר שצריך ונשאר איתנו למענה בשיעורי הבית בשאלות בהן התקשנו לענות.. מניסיון של קורסים רבים מהעבר, זה ממש מועדון 700! במקום לשפוך הון עתק על קורס חוזר עם יעילות נמוכה, הקורס ברפואה לעם נותן מענה בצורה הטובה ביותר מכל הבחינות...

מיכל :)


שם: גל פנחסוף
תאריך: 12/11/2014

 

תהליך הקבלה ללימודי הרפואה בארץ הוא תהליך מורכב, מלא בשלבים לא פשוטים ובעיקר - רבים, מה שהופך אותו לתהליך ארוך מאד, ואף מייגע. כבר בתור ילדה בגן, בחרתי במסלול הרפואה, ואף החלטתי לכתוב בספר סוף השנה כי 'שאהיה גדולה אהיה רופאה'. אבל ככל שגדלתי והתבגרתי, הבנתי שכדי להוציא את החלום אל הפועל אצטרך למצוא את ההדרכה וההכוונה הטובה ביותר שתוביל אותי בדרכי לקבלה אל הפקולטה. עברתי תלאות (יקרות!) בדמות מכונים ומרכזי הכשרה, לפסיכומטרי, למבחני האישיות.. ולאחר שנתיים של ניסיונות וצעידה במקום, שמעתי במקרה על 'רפואה לעם'.

השתתפתי בקורס הפסיכומטרי של רפואה לעם, קורס המועבר ברמה הגבוהה ביותר, והכי חשוב, קורס שהרגיש לי ממש ייעודי לכל מי שרוצה להוציא ציון גבוה מאוד. נהניתי מן הכיתה הקטנה, מהיחס האישי, מהמקצועיות ומהרגשת האחריות כלפיי, דברים הבולטים מאוד ב'רפואה לעם' ועליהם אני יכולה להצביע בבירור, לאחר ניסיוני במכון קודם (נחשב לא פחות!). אני ממליצה מאד על 'רפואה לעם', ומאמינה בדרכו של הארגון, אשר כשמו כן הוא, מטרתו לאפשר תהליך קבלה מוזל כך שכל אחד יוכל באמת ללכת וללמוד את כל מה שרק ירצה.

גל פנחסוף


שם:
תאריך: 12/11/2014

 

השתתפתי בקורס הפסיכומטרי של רפואה לעם לאחר מספר פעמים בהם ביצעתי את הפסיכומטרי בעבר. בתחילה חשבתי כי אף קורס לא יוכל לחדש לי הרבה בנוגע לחומר הפסיכומטרי, אך נוכחתי לדעת שטעיתי. הקורס היה ברמה גבוהה מאוד, השיעורים שהועברו בכיתה היו מקצועיים וממוקדים, ובין מגוון השאלות שאותן למדנו בכיתה היו מספר רב של שאלות מאתגרות שהצליחו ללמד אותי הרבה דברים חדשים.

חשוב לי לציין לטובה את אור, מדריך הפסיכומטרי של הקורס. אור היה מדריך יוצא דופן מבחינת היבטים רבים, המקצועיות שלו, האכפתיות והנתינה מעבר, היחס האישי לכל תלמיד בשיעור עצמו ומחוצה לו. כל אלה הפכו את חווית הקורס שלי ברפואה לעם לחוויה משמעותית מאוד שהתעלתה על חווית קורס קודם במכון אחר בו לקחתי חלק. אני ממליצה לכל אחד השואף לקבל ציון גבוה, לשלם מחיר נורמלי לקורס פסיכומטרי ובאותו זמן לקבל תמורה העולה על כך בחזרה, להירשם לקורס הפסיכומטרי של רפואה לעם. אני מוקירה לכם תודה רבה על היוזמה היוצאת דופן הזו, הצלחתם ליישם אותה בהצלחה רבה.

 


שם: הדס
תאריך: 12/11/2014

 

נרשמתי לקורס של רפואה לעם של מועד אוקטובר 2014. אני חושבת שהקורס מתאים למי שרוצה לעשות פסיכומטרי פעם נוספת עם אנשים איכותיים, כיתות קטנות, יחס אישי ומבלי להוציא אלפי שקלים.

הדס


שם: ע
תאריך: 12/11/2014

 

כשתגיעו לשיעור הפסיכומטרי הראשון ברפואה לעם, זה בכלל לא יהיה כמו שדמיינתם או הכרתם מהמכונים הגדולים. זה לא יהיה נוצץ וגדול ולא יזרקו הצהרות פופוליסטיות לאויר. ובכך למעשה, מתחיל כל הקסם. קצת על הלוגיסטיקה - הקורס מתקיים באיזור נוח מאוד, קרוב לרכבת ולחניונים רבים. החוברות והדפים, גם הם לא ירגישו למראית עין כאילו יצאו ממכונים גדולים, אך במעבר עליהם, ובקריאה מעמיקה, אין ספק שיצאו ממכונה משומנת היטב, שיודעת לעשות את מה שהיא עושה - ללמד לפסיכומטרי, ולהביא את התלמידים להצלחה.

קצת על העיקר - ההדרכה - מעבירים את הקורס מדריכי פסיכומטרי מנוסים, שמכירים את הבחינה ואת הבעיות של התלמידים החזקים בעיקר. נראה שהם יודעים מחד ללמד את התלמידים שפוגשים בפסיכומטרי בפעם הראשונה ומאידך להכווין את התלמידים שכבר הוציאו ציונים טובים ומעוניים לעלות בסולם ולהוציא ציונים מעולים. ניכרת הרגשת האכפתיות מצד המדריכים, ואינני חושב שמישהו מפספס אותה. הקורס לא ילמד אותך על ״טריקים״ לפתרון הבחינה, כי אם על דרכים מהימנות ונכונות לפתרונה, כי אין דבר כזה ״טריקים״. הקורס מעניק מסגרת, בטחון והכוונה מדויקת לקראת הבחינה.

בצניעות רבה, ובמקצועיות מדהימה, אפשר לומר בבטחון שהקורס של רפואה לעם אינו נופל מקורסים של טובי המכונים. אז אם ברצונכם להגיע לציון גבוה, ואתם מוכנים להשקיע, תנסו את רפואה לעם. כנראה שלא תתאכזבו.

 

תודה רבה על פועלכם. אין ספק שהיא חשובה ומשמעותית עבור רבים.


עמוד 6 מתוך 6

© כל הזכויות שמורות לרפואה לעם
האתר נבנה על ידי רותם וניצן שמחי